• cumartesi gecesi, şöyle hafif, eğlenceli bir şeyler seyredeyim diye aldım da hafif ne ki, ortada film yok.
    sonlarına doğru hızlı sardırarak tamamladım.
  • kopuk senaryosuyla aksiyon ya da romantik komedi filmi olmayı becerememiş, oyuncuları arasında bütünlük bulunmayan, sadece gerard butler'ın sevimlilik ve şaklabanlıkları ile ayakta kalmaya çalışan bir film.

ayrıca jennifer aniston da son baharını yaşıyor, suratı yumak yumak olmuş, burnu büyümüş. eski havası kalmamış.
  • ilk başta bu nasıl film, olamaz, izlenmez diyordum. diyalog desen sırıtıyo, oyunculuğa gerek bile olmayan senaryo, 40 yıllık espriler. sonra sonra dedim ki bu film izlenmeli... film yapımcılarına, yönetmenlere, senaristlere örnek olmalı. okullarda okutulmalı kiii böyle bir malzeme varsa elde, film yapmaya hiç kalkışılmamalı.

bunun setinde olmak var, herkesin moraller nasıl bozuktur, "abi naapıyoruz biz yaa : ( " tribindedir millet.
  • başrollerinde jennifer aniston ve gerard butler'ın bulunduğu 2010 yapımı bir aksiyon-komedi filmi. hatta içinde romantizm de var. tam sevgiliyle oturup izlemelik zira erkek adam aksiyon kısmını takip ederken kızcağımız da adamla kadının aşkını merak eder. güzel film.
  • jennifer anniston 'un oynadığı her filmi izlettirdiğinin bir kanıtı.
  • my name is earl dizisinin birinci sezon yirmi birinci bölümünün adı.
  • diyelim ki elinizde tek film bu kaldı, yapacak işiniz de yok, bir de jennifer aniston hayranısınız işte o zaman bu filmi izleyin; yukarıdaki koşullardan teki eksikse izlemeyin.
  • (bkz: gondar)
  • hollywood da para basan 2 celebrityi aynı projede tasarlayıp ticari gelir elde etme filmi. izledik tabi bizde..
hesabın var mı? giriş yap