aynı isimde "the boys (dizi)" başlığı da var
  • ilk bölüme bayıldım. muhteşem olmuş. hem çekim, hem oyunculuklar hem de süper kahraman klşilerine farklı yönden bakması ile gönlümü kazandı.

--- spoiler ---

ilk bölüm baya sertti. homelander'ın bölüm sonunda kendisinin hayranı olan çocuğun gözünün içine baka havada uçağı ortadak ikiye ayırmasını sevdim
    --- spoiler ---
  • insanı süper kahramanlardan tiksindirecek kadar sıradışı farklı bir bakış açısı na sahip oldukça sert bir yapım 3. bölüm itibarıyle "ulan diyom bu süpermen iron man ya şerefsizin önde gidenleri ise"
  • ilk bölümden sonra bir sonraki bölümünü sürekli merak ettiğim dizi.
    dizinin açılışı, karakterleri işleyişi, kendine has mizahı ile başarılı bir yapım olmuş.
    ilk sezonun bittiği yerden ötürü ikinci sezon merak uyandırıyor.
    bakalım umarım başarılı çıkışı güzel devam ettirirler.

tanım: bir süper kahramlar dizisi.
  • reddit' te bile bahsi geçmemiş. gustavo belize' den neden bahseder? easter egg işte.
  • tek kelimeyle mukemmel..son zamanlarin en sıkı dizisi olmus.oyuncular ,yonetmenler,senaryo,secilen sarkilar herseyiyle cok iyi.uzerinde sıkı calisildigi cok para harcandigi belli.antony starr da muthis is cikarmis.. amazon prime pastadan pay almak icin ataga kalkti.bu sekilde diziler cekmeye devam ederse netflix i zorlamaya baslar.
  • muhtesem bir dizi.
  • baya baya iyi bir dizi uzun uzun entry girmeyeceğim izleyin görün sanki marvel ve dc ye diss atmışlar.
  • 2 bölüm izledim şimdilik çok iyi gidiyor en iyi süperkahraman dizisi olduğu kesin
  • türünde izlediğim en iyi dizidir.

gerek gerilimi gerek aksiyonu gerek bilimkurguyu hatta gerekse komedi ve ironiyi çok iyi işlemiş tersine kahraman dizisidir.

izlerken müthiş bir haz aldım. keşke bitmeseydi de devam etseydim izlemeye dediğim dizilerden.

süper kahraman yaratman ve yarattığın süper kahramanın üzerinden para kazanıp dünyayı yönetmek. nasıl yaratıldığı belli olmayan belki de yaratılmayan bir kahramanın kapitalist ve emperyalist dünyada içindeki kötülüğü dışa vurarak güçlerini kendisini ve diğerlerini kullananlara karşı kullanmaya karar vermesi. bunun yanında dünyadaki hiçbir varlığı s.klememesi.

olm bildiğin akıyor dizi hatta aktı dizi, debisi yüksekten hem de...

özetle; izleyin, izlettirin...

şahsi puanım: 9,4/ 10.
  • öylesine başlayıp bir çırpıda bitirdiğim amazon dizisidir. ulan boşluğa düştüm 2.sezonu istiyorum.
hesabın var mı? giriş yap