• sonunda bethesda tarafından e3 2018’de duyurulan oyun.
  • e3 2018'de hakkında logosundan başka hiçbir bilgi verilmeyen oyun.

buyrun
  • allahım hele şükür. topu topu yirmi saniye bile olsa gördük ya daha da gözüm açık gitmem be.
  • (bkz: allahuekber woohoo)

geliyor iki gözümün çiçeği, bu sene de yaktık dosyayı.
  • bi teaser attilar ama sonu fallout gibi olmaz umarim.
  • duyurulmuştur.
  • müziği duyunca evde zıpladım.ufakta olsa bir trailer olsaydı iyi olurdu ama adı bile yeter.
  • az önce bethesda tarafından e3 konferansında ağza bal çalmak maksadıyla duyurulmuş oyun.oblivion fontuyla yazısı çıktı,müzik ise son 3 oyunun müziğinin karıştığı epik bir müzikti.arka planın full kaya olması bizi tekrar morrowind'e götürceüini düşündürdü ama sanırım bu sefer tek bir bölgede geçmeme ihtimali olduğunu düşünüyorum.buyrun o kısa malum video:https://www.youtube.com/watch?v=okfdqqyi8y4
  • vallahi çok beklediğim doğru ama, adamlar resmen '' bok gibi sunum yapacaz, en azından tes 6 gelecek diye birşey atalım ortaya '' demiş gibiydi. ea sunumundan sonra daha kötüsü olmaz diye düşünmüştüm, ama bethesda geçen seneki kadar sıkıcı bir sunum yapıp tes 6 ile kurtarma çabasına gitmiş. neyse buna da şükür duymadık demeyiz.
  • yau beklemekten kuruduk, öldük artık... gittiler 5 saniyelik sislerin içinden ufukta dağların olduğu bir ormana çıkan gayet kofti bir video gösterdiler. sonunda elder scrolls değil de şirinler yazsa şirinler oyunu sanacaktık. ayıp be kardeşim.
hesabın var mı? giriş yap