• "film festivali" jenerasyonunun bayıldığı kral çıplak filmlerinden bir diğeri,.. "o kadar etkileyiciydi ki çıkınca kendime gelemedim" diyen izleyici, "o kadar sıkıldım ki çıkınca kendime gelemedim arkadaşım" demeyi becerebildiğinde, her şey çok daha kolay olacak,..

will'in kırık kalbine pansuman yapma endişesinden bir anda dysfunctional ailesine odaklanan filmin bu pek fena zaafının tek bir iyi yanı var; yazar da yönetmen de ethan hawke olduğundan kimin sıçtığı konusunda düşünmeye gerek kalmıyor,.. filmin ikinci önemli zaafı da, sarah'ın karakter gelişimine, bir öyle bir böyle hallerinin arkasındaki mekaniğe açıklık getirilmemesi. sadece david diye bir herifin adı geçince her şey açıklığa kavuşmuyor. bu; ucu açık hikayeyi izleyicinin yorumuna teslim etmek filan değil, alenen tembelliğe kurban gitmiş sernaryonun defolarından biri,.. hikaye arkını en çok yaralayan şey bu bana kalırsa.

ethan hawke, lütfen, aktör olarak keanu reeves kadar yeteneksizsin, kesebildiğin tek bir rol var, tekrar edip duruyorsun. yönetmen ve yazar olarak da en fazla keanu reeves'in olabileceği kadar başarılı olduğunu görebiliyoruz. şimdiye dek ele avuca gelir bir para kazandığını tahmin ediyorum,.. kazanmadıysan da uma thurman'dan çocuk yardımı filan koparabileceğine eminim,.. bu hevesten vazgeçip bizi rahat bırakmaya ne dersin?
hesabın var mı? giriş yap