• bana göre bu senenin en iyi komedi dizisi. buralarda nasıl popüler olmamış anlamadım, beni baya güldürüyor. evet konusu biraz klişe ama karakterler ve çok da göze sokulmayan komiklikler on numara.
  • the office yazarlarından olan mindy kaling'in prodüktörlüğünü yaptığı, yazdığı, başrolde oynadığı muhteşem tv serisi. 20 dakika boyunca keyifle izleyip zaman zaman gülme krizlerine de sokabilen, chris messina gibi bir "taş" ı barındıran dizi. diziyi izlerken mindy kaling'in zekasına hayran kalabilirsiniz.
  • çok hoş vakit geçirmelik bi dizi. burda bu kadar az yorum görünce şaşırdım açıkçası. 3. sezonu bitmek üzere umarım bi kaç sezon daha devam eder.
  • eğlenceli ve komik bir dizi. ayrıca dizide mindy lahiri'nin tüm kıyafetlerine ve tarzına bayılıyorum. kendine her şeyi yakıştırmayı biliyor ve çok canlı giyiniyor. sırf giydiklerini görmek için bile izlerim.
  • arkadas benim yazacak makalelerim vardi daha, yalan oldular. konusu izledigim diger seylerden cok farkli olmasa da oyle izletiyor ki kendini. tam citir cerez. 2 gunde 37 bölüm izledim hey masallah. kitap da yazmis mindy kaling, not edildi ilgilenilecek.
    ayrıca ben tam bir danny'im. ı feel you buddy.

--- spoiler ---
    morgan'in hayvan sevgisine bayiliyorum. ayrica daha ilk bolumden belliydi danny/mindy. bu kadar acik olmak zorunda miydi? 37 bolumdur catliyorum birlessinler diye, yeter.

ımamla turkiyede yatip kalkamazsin demis bir yazar. ha onu bileydik....
    --- spoiler ---
  • fox'un iptal ettiği dizi. hulu'da devam etme ihtimali varmış.

http://acikanten.net/?p=22447
  • --- spoiler ---

üç senedir sıkmadan yormadan ilerlese de bana ilk sezonun sarsak mindy'si tadını artık veremiyor. evet hikayeler ilerler, karakterler gelişir ancak zor yakaladığım şeylerin değişmesine üzülüyorum. bekar manyak kadının hikayesi öyle güzeldi ki, evli çocuklu kadının hikayesine geçince boşluğa düştüm sanki.

--- spoiler ---
  • hulu'dan beşinci sezon onayını alan seri.
  • bu kadar başarılı oyunculukları ve mizahı içinde barındırmasına rağmen popüler olmamasına dizi sitelerinde bölümlerinin dahi bulunmamasına anlam veremediğim dizidir. bir iki bölüm denenmesi kesinlikle hiçbir şey kaybettirmeyecek yapım.
  • --- spoiler ---

mindy ve danny nin öpüşmesini bekliyorsanız bir 30 bölüm kadar izleyeceksiniz sanırım. içime fenalıklar geldi iki haftadır. ama sonunda oldu! yemin ederim mutluluktan ağladım. adam ölüyordu kız her başkasıyla takıldığında.

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap