• jack black'in ürünleriye alakası olmayan, konu itibariyle benzese de, jack black filmlerinin yanına bile yaklaşamayacak, çok komik olmasa da tebessüm ettiren, 2008 yapımı peter cattaneo filmi.
  • rainn wilson'un oyunculuğu ve emma stone'un güzelliği dışında kendini izletecek pek bir numarası olmayan film. school of rock'daki gitaristin yerini burda davulcu alıyor ve rock n roll ruhunu yaşatarak yeni yetme emo rock grubunu zirveye çıkarıyor.
  • emma stone bu filmdeki basçı kız rolüyle fetiş objesi deyiminin sözlük karşılığını şeettirmiş.
  • christina applegate'ın anne rolünü oynadığı film. hem de 18 yaşında bir elemanın annesini. yıllardır hiçbir filmini izlememiştim, herhalde bu yüzden aklımda hep kelly bundy olarak kalmış. bir anda anne olarak sahneye girince rainn wilson'un oynadığı geçmişte kalmış rocker'ın ruh haline yakın bir durumda buldum kendimi.
    filme gelince, rainn wilson'ın abartılı oyunculuğunu kaldırabilirseniz eğlenebilirsiniz. açıkçası beni zorladı biraz. ama 80'lerin hair rock'ı ile bu günün modern (doğru ifade bu mu emin olamadım) rock'ı arasındaki tarz farkını anlatışı görülmeye değer.
hesabın var mı? giriş yap