35 entry daha
  • deliler gibi bir heves bilgisayar başına her oturduğumda hata üzerine hata veren oyun. kasayı yan yatırsam da kar etmiyor, zaten enerjinin çabucak tükenmesi hevesin kursakta patlamasına sebep oluyor, kıyafetler tarz değil, mobilyalar pek az, hilesi yok , eski usül paralar destelenip villalara koşulmuyor. 1999'dan beri bu oyunu oynayan bir şahıs olarak hayallerim kırık.
  • erişim problemi yaşatmakta kendisi :/ birazcık oynasaydım bari yav
  • geri gelmiş. hediye kabul edememe sorunu çözülmüş gibi duruyor
  • ya ne iyi bi oyun bu canım benim. bi tane kız yaptım, evini bok götürüyo ama yemin ederim dünya tatlısı. işi gücü resim yapmak, gitar çalmak ve yazı yazmak. az önce bitkilerle de konuşmaya başladı artık tüm sosyal ihtiyaçlarını bu şekilde karşılıyor.
  • bu oyunda sol alttaki "traits" kısmından ninja seçildiği zaman, karakterinizi uzumaki naruto gibi eller arkada ninja şeklinde koşarken görebilirsiniz.
  • bi an merak ettim ne oldugunu, linkini görünce atladim, daha sac rengimi secmistim ki oyun göctü. galiba ben yaptim özür dilerim :(
  • yalnızca facebook arkadaşları ile oynayabilmek acayip sinir edici bir şey olmuş. bari bir kafe, restoran falan gibi arkadaş olmayanlarla sosyalleşilebilecek bir ortam olsaymış. arkadaş listemde bu oyunu oynayan 4-5 kişi var sadece lan! asosyallik krizine giriyor kızım :(
  • iyi, güzel de, bi süre sonra notification gönderdiğimiz arkadaşlar "eeeeeh" diye isyan edecekler. ayrıca uygulamanın çok fazla spam olarak işaretlenmekten dolayı kapanma riski bile oluşabilir.

ağız tadıyla oynanamıyor, o fena. takılıyor, donuyor, yeniden yükle diyor.. vs
147 entry daha
hesabın var mı? giriş yap