• özel mesajla orospu çocuğu diyip sonraki mesajında engelledim orospu kardeşim demiş yazar. vallahi deli kafalar. bir insan kardeşine nasıl orospu çocuğu der? bir insan annesine nasıl orospu der?

bu arada engelli listemin ilk ve son kişisidir.
  • ezilmiş ve eksik hisseden bir yazar.

muhtemelen genç yaşlarında gelişmeye başlayan kompleksini ne kabullenebilmiş ne de farkedebilmiştir. batı hayranlığı olması gerekenden fazladır ve marjinal olma çabası vardır. kendini özel görmek çok istese de vasat olduğu için işten işe atlayan biridir. kendince çok objektif ve ideal insan olmakla ilgili fikirleri vardır ancak bunların tam tersini yaptığını farketmemiştir. 30larını yeni geçmiş ama üniversite yaşlarından sonra maalesef duygusal olarak gelişemediği için şuan mutsuz ve maymun iştahlıdır. ilişkilerinde araması gereken şeyleri değil yüzeysel özellikleri kovaladığı için hep yaralı veya gerçek ilişki tadımlayamadan ne de eğlenemeden geçip gitmektedir hayatı. mutlu olma fırsatlarını nasıl ittiğini farkında bile değildir.

mutlu ve huzurlu olması dileğiyle :)
  • ince sızma. lolipop.
  • gözü dışarıda eli sözlükte yazar kişi. (bkz: yurtdışı)

kendisine laflar hazırlamıştım ama başlığının ilk entry'si kötü olsun istemedim. allah onun gönlüne göre ve (en önemlisi) hakkında hayırlısını versin.
  • apocu mu fetöcü mü tam emin olamadım ama terör sevici olduğu çok net.

engeli vur geç
hesabın var mı? giriş yap