• %50'nin olmadığı istanbul'da çekilmiştir.
  • gece otel odasına girişten direk sabaha atlamasıyla üzmüştür.
  • zincirlikuyu metrobüs durağını göstermediği için yarısında çıktığım reklam.

yarısından sonra gösterdiyse görmedim.

edit:şimdi aşağılarda bana bişeyler diyenler olmuş onlara fog koyarım, metrobüse turist binmiyor mu ulan !!!

edit2: mottoyu çözdüm, bizim paranın değeri sikildi gelin gavur paralarını burlarda yiyin çok ucuz burlar alt metni içerir fiyat göstermeden
  • güzelmiş. o değil de yine başörtülü bacılarımızı ötelemişler.
  • thy'nin en başarılı reklamlarından biri olmuş.

ya geri zekalı mısınız? hakikaten söyleyin geri zekalı mısınız? kalkıp şehrin varoşlarını elbette göstermeyecek adamlar. iyi bir tanıtım yapmaya çalışıyorlar, o yüzden ona göre tanıtım yapacaklar, kalkıp esenleri niye göstersin amına koyayım ya.

olimpiyat tanıtımından daha güzel olmuş vallahi.
  • güzel düşünülmüş, kötü çekilmiş reklam filmi.

klişeden ölmek bir yana, yönetmen bir çuval inciri gözlerinden öpmüş.

bir de maksat istanbul'u tanıkmaksa da, reklamdaki abla her harenin %70'ini kapladığından, reklamın çekildiği şehrin istanbul mu, antalya'yı olduğunu ayırt etmek bile güç.

reklamdan sonra bir yabancının aklında istanbul ile ilgili pek birşey kalmaz.
  • reklama konu çiftin yüzükleri sağ ellerindedir, yani evli değil nişanlılardır ve buna rağmen aynı odada kalmaktadırlar!!! aha kesin zina var lan bu işte. paralel yapının işi olabilir bunlar.

rte görmesin bu reklam filmini, thy yönetimi komple görevden alınabilir.
  • türk kahvesini içerken kalkması istenen serçe parmak ile güldürmüştür.
  • almışlar ellerine mark ii kamerayı, gezip gezip çekmişler. oturmuşlar kurgunun başına,
    atmışlar türbanlıyı, çarşaflıyı.

(bkz: avm yok, türbanlı yok, çarşaflı yok ne var lan it)
hesabın var mı? giriş yap