• tik tok gibi varoş bir oluşumdan sasirmadığım videodur. ha youtube de aynı b*k çukuruna doğru gidiyor ya neyse daha fazla konuşmak istemiyorum internet sosyal medya oluşumlarından.
  • bu kadar geri zekalı yanılıyor olamaz diye açıp izlediğim şey.

giriş, gelişme, sonuç bekledim, yok.
    fırlama bir kedi videosu bekledim, yok.
    orasını burasını açan bir kızdır dedim, yok.
    kepçe bir yeri kazıyordur dedim, yok.

peki ne var lan it? hayır yani gerçekten milyonlarca izlenecek ne var videoda? artık bu videoyu izlediğim için kendimi şu an geri zekalı hissediyorum evet.
  • sayenizde bir tiktok videosu seyretmiş bulunuyorum. bu kadar saçma bir yer olduğunu düşünmemiştim hiç. anlamsız.
  • balikesirin çılgın eşekleri > bu video.
  • ilk üç saniyesini izleyip, sonrasında "bi dakika, neden izliyorum lan ben bunu?" diye düşünerek kapattığım videodur.
  • sayesinde ilk defa tiktok mecrasına girip bir kaç video seyrettiğim başlık. şu an insanlardan uzak bir dağ evinde ömrümü geçirmek arzusuyla doldum taştım.
  • ayrıca 2,2 milyon beğeni almış videodur.

https://vm.tiktok.com/wmyl3n/

(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
  • tiktok'un felsefesini ve derinliğini hazmedemeyen insan beyanı. zorla izletmiyorlar, insan ruhuna iniyor demek ki bu videolar.
  • ne izledim aq
  • gece gündüz maaş yarıştıran ekşiciler tiktok'a varoş diyor. madem maaşlar para çok önemli gençler bu salak saçma video sahibi neler neler kazanıyor. maaşınız kuş yemi gibi kalıyor yanında.
    hayır bu tür oluşumları desteklemiyorum ancak sizden bu şekilde daha zengini görünce varoş, daha fakiri görünce çalış senin de olsun tarzı takilmanızı samimi bulmadığım gibi hasete bağlıyorum.
    varoşluksa ınstagram da varoş. sanki atom parçalayıp entelektüel şeyler yapıyorsunuz da önünüze popo resmi çıkıyor. izleme algoritmama
    göre bende neredeyse hiç çıkmıyor neden acaba?
hesabın var mı? giriş yap