şükela:  tümü | bugün
  • tik tok gibi varoş bir oluşumdan sasirmadığım videodur. ha youtube de aynı b*k çukuruna doğru gidiyor ya neyse daha fazla konuşmak istemiyorum internet sosyal medya oluşumlarından.
  • o kadar popo arasından bunu bulup iyi izlemişler dediğim videodur.
    tiktok eşittir g.t sallayan kezban
  • dayının camı kapattıktan sonra soldaki otobüse yandan vurmaya hazırlandığını düşünüyordum. sonra tiktok gibi varoş bir oluşumda böyle bir şeyin olamayacağını fark edeli çok olmadı.
  • bu kadar geri zekalı yanılıyor olamaz diye açıp izlediğim şey.

giriş, gelişme, sonuç bekledim, yok.
    fırlama bir kedi videosu bekledim, yok.
    orasını burasını açan bir kızdır dedim, yok.
    kepçe bir yeri kazıyordur dedim, yok.

peki ne var lan it? hayır yani gerçekten milyonlarca izlenecek ne var videoda? artık bu videoyu izlediğim için kendimi şu an geri zekalı hissediyorum evet.
  • balikesirin çılgın eşekleri > bu video.
  • ben, rekorun bir iş makinası çalışmasında olacağını düşünüyordum. *
  • arabesk yurdumuz için şaşırtmayan videodur. ekşi sözlük sayesinde 70 milyona da ulaşacaktır.

uygulamayı hiç indirmediğim için aklımda minik bir soru var bu videolar doğrudan para kazandırıyor mu? cevaplar için müracaat: yeşil
  • sayesinde ilk defa tiktok mecrasına girip bir kaç video seyrettiğim başlık. şu an insanlardan uzak bir dağ evinde ömrümü geçirmek arzusuyla doldum taştım.
  • (#107666355)
    entry nick ancak bu kadar otururdu.
  • ilk üç saniyesini izleyip, sonrasında "bi dakika, neden izliyorum lan ben bunu?" diye düşünerek kapattığım videodur.