• az önce önüme düşen videoda gördüğüm genç. kendi halinde video çekerken yoldan geçen 4 kişinin önce sözlü, ardından da fiziksel saldırısına uğradığını anlatırken sesi titriyor. sinirlerinin ne kadar bozuk olduğu ağlamamak için kendini zor tutuşundan belli. her gün bunun gibi gündem olmayan niceleri yaşanıyor. ve sol frame'de şu an homoseksüellerin psikolojik hasta olduğu gerçeği başlığını gündemde görebilirsiniz. bu insanları yaşattıklarınızla siz hasta ediyorsunuz ve bu yetmezmiş gibi bir de böyle aşağılık başlıklar açarak utanmadan yüzsüzce alay ediyorsunuz. bir tek gün yüzü bile görmeyi hak etmiyorsunuz. hayatını kararttığınız insanların karanlığında kendiniz de boğulursunuz umarım.
  • "gay" dedikleri için alınmış.
    ...
  • t: üzücü bir olay yaşayan arkadaş.

hayır efendim, "gay" dedikleri için alınmamış.
    ...
    durduk yere "kasıtlı olarak saldırı amaçlı" bağırmalarını eleştirmiş.
    sözlü saldırıya uğradığı için, fiziksel saldırıya uğradığı için derdini anlatmış.
    "dua et yanımda bıçak yok, seni bıçaklardım" dediği için belki okuyacağımız bir cinayet haberini aktarmış.
    ...
    benim hiçbir insanın davranışı ile sorunum yok, doğrudan bana ya da çevreme kasıtlı zarar verilmediği sürece kimseyle sorunum da olmaz zaten, kasıtlı olmadan bir rahatsızlık hissetsem de kibarca belirtirim hepsi bu.
    ...
    siz durduk yere, niye saldırıyorsunuz insanlara?
  • basit ana başlıklar var konuyla ilgili.

1. bu tarz olaylar çok medeni şeklinde tabir edilen batı toplumlarında da oldukça yaşanıyor. git bi ingiltere veya doğu avrupa gettosuna da gör sözlü tacizi dayağı sanki bizim memlekete özel amk.

2. bizde ciddi bir kitle homofobik ve aşırı cahil. bahsettiklerimizle kapışır.

3. zank diye sokak ortasında garip şekilde dolaşırsan böyle saçma şeylerin olabileceğini hiç mi düşünmüyorsun gerçekten? bir anda tüm toplum aydınlanmalı ve kabul mü etmeli bu marjinalliği?

4. istediğini olmakta özgürsün evet de, anan baban zor kabul ediyorken sokağa çıkıp herkesin anlayışla karşılamasını beklemek ne kadar normal?

birbirinize zarar vermeden, hastalık kapmadan ne yaparsanız yapın ama şu ses tonu ve makyaj ile normal bir gün geçirebileceğini naifçe düşünen varsa zaten iq su 100 altıdır.

homofobik falan değilim, sadece görüntü ve duyar kasma artık bayık hale geldi. aynen kardeşim bir sen zorlanıyorsun özgür olamadığın için memlekette.

(bkz: toplanak allah diyek)
  • tipini görünce kendi tipime şükretmemi sağlamış gençtir. bu değişikler ne ara böyle türedi arkadaş?
  • gerçekten soğumaya,tiksinmeye başladım bu toplumdan. o top ama siz erkeksiniz değilmi! amk sizin gibi erkeğin. ezik zavalllılar. 3 kuruşluk erkekliginiz olsa 4 kişi 1 kişiye saldırmazsınız. o 1 kişinin kendini savunamayacak durumda olmasından bahsetmiyorum bile. sırtlan sürüsünden farkınız yok. koca bir sürünün ancak yaralı bir aslana gücünün yetmesi gibi,nerde aciz,zavallı var onun başına üşüşürsünüz. zavallı leş yiyiciler!
  • ortaçağ karanlığını yaşıyoruz adeta. kör topal işleyen bir adalet sistemi, kendinden olmayanı öldürme içgüdüsünü bir nebze de olsa engelliyor.
  • söylediği her şeyde haklı.
  • video'da söylediklerinde gayet haklı olan gençtir kendisi. bu ülke cidden zıvanadan çıktı hırboland'e döndük iyice allah sonumuzu hayır etsin.
  • cinsel tercihi yüzünden saldırıya uğramış bir insanın ağlayarak derdini anlatmasına, yine cinsel tercihiyle dalga geçmeye çalışarak cevap veren ucubelerin de, ekşisözlük'de yazar olduğunu öğrenmemizi sağlamış gençtir.
hesabın var mı? giriş yap