• tiktok uygulaması sayesinde tüm dünyada yaratcılığın patladığı yadsınamaz bir gerçek. siverekten lilyhammer'a gençler senaryolarını kısa film gibi çekip paylaşıyor, etkileşimle birbirlerinin hayal dünyasını genişletiyor. ama bizim 30 üstü dinozorlar tiktoku herkesin dans ettiği bir platform zannediyor. yaşlanmanın ilk belirtisidir anlamadığın şeylere hakaret etmek. bir z kuşağı ve onbinlerce takipçisi olan bir tiktoker olarak 30 üstü dinozorlara tiktok videolarında bolca görebilecekleri boyun çevirme hareketini yapıyorum şu an. gidip friends ya da seinfeld izleyin denver the last dinasourlar sizi.
  • tiktok ve felsefe kelimelerini yan yana göreceğim asla aklıma gelmezdi. izninizle ben bunu buzdolabına kaldırıyorum, yarın da gülerim.

tanım: bir tespit hezeyanı.
  • oldu olacak okullarda tiktok felsefesi diye bir ders olmalı. hepimiz bu sayede kültürleniriz.
  • bildigin 5 felsefeciyi yaz kizim:
    platon, sokrates, descartes, karl marx, czn burak.
  • benden bahşedilmiş olabilir dediğim başlık.

yaş, statü, yaşam standartları vb ne derseniz deyin bu etkenlerin hepsini katkısıyla indirmekten dahi utandığım uygulamadır.
  • felsefe sözcüğünü okumamla infilak etmem bir oldu.

tiktok insanları hem bedensel hem de zihinsel uyuşturmaktan başka bir halta yaramayan, bugünlerde zeka turnusolu görevi gören bir uygulamadır.
  • tiktok 'un salak bir uygulama ve videolu danslı bir şey olduğu dışında hiçbir şey bilmiyorum.iyi ki bilmiyorum.
  • eğer öyle bir felsefe var ise ben o felsefeyi mikeyim.
hesabın var mı? giriş yap