• muhtemelen o gün yüklemiştir, ne işe yaradığını bile bilmiyordur. evet tabi ki can sıkıntısı.
  • "yabancı ise cinsel özgürlüğünü yaşıyordur, türk ise orospudur."*

*: malesef ülkedeki kafa yapısının özeti budur.
  • gerçekten şurdaki yorumları okuyup merakından yüklemiş kızdır.

bendim hatta o. geçen yıl 2 -3 gün baktım noluyo diye. bizdeki erkeklerin hepsi araba içinde poz paylaşmış, yetmemiş nargile ve sigara içerken, yetmemiş sporda kaslı kollarını. beyler yüzünüz yok. neye benzediğinizi göğsünüzdeki kıllardan mı anlayacak bu kızlar?

zaten eğitim seviyesi diye bişey de yok. merhaba dememiş daha adam kalkmış "hadi sevişelim" diyor. pardon da konuşamadığım biriyle neden böyle bişey yaşayayım? "avrupa'da şöyle böyle" diye anlatıyorsunuz. belgrad'da yeniden yükledim. o sizin kaba saba tavrınız ordaki adamlarda yok. gece eğlenmek için çıktığımız yerde konuştuk görüştük, gece bitti evimize döndük (kız kıza). "hadi sevişelim" demedi. demez de, gidişat gösterir. acelenizden ölüyorsunuz. o yüzden türk kızı bok diyip de oraya gidince insanı belirtiler gösteriyorsunuz.

öyle yerden yere vurmadan kızları bi de kendi pisliklerinize bakın. öyle şeye böyle şey derler çünkü.
  • pek çoğu instagram'da takipçi kasmak için kullanır*. eşleşmenin karşılıklı iki tarafın seçimi doğrultusunda beğenilme olduğunu idrak edemediklerinden atılan mesajlara cevap gelmez, gelirse de muhabbeti devam ettirici bir şeyler değil aptalca geri dönüşler olur!

şimdi bazıları gelip bize match yağıyor, cevap veremiyoruz falan diyecek. yahu o zaman sende git sadece cidden rüyalarına giren erkekleri beğen. madem kıstasın burak özçivit, kıvanç gibi adamlar git öyle adamları cımbızla ayıkla. taş gibi kızlar varsa muhtemelen inanılmaz yakışıklı herifler de vardır *. madem güzelsiniz, madem match alıyorsunuz gidin normal hayatta reddedemeyeceğiniz, evlenelim dese anında tav olacağınız adamları like'layın hanımlar bu nedir yahu? instagram 10.000 takipçin olsa ne olacak ? ne instagram, ne snapchat'miş arkadaş.
  • sevişecek erkek arıyordur. kullanan erkek de sevişecek kız arıyordur. siz ne sandınız ki?
  • türk hatunu(!) için talep eden hatun değildir. talep edilmeyi talep eden hatundur. instagram ve snapchatte 1000 takipçiye ulaşmaya çalışıyordur.
  • valla ben italya'da yaşarken, arada birkaç kişiyle muhabbet etmekti amacım. hatta birkaç tanesiyle buluşup kahve içtik, kimisiyle siyaset, kimisiyle din olgusu üzerine konuştuk. kültürel farklılıkları konuştuklarım da oldu, yemek tarifi aldıklarım da. tabii ki sevişme teklifi eden de oldu lakin kibarca geri çevirince ısrar eden olmadı. ne zaman ki türkiye'ye döndüm, istanbul'da arkadaşımda kaldığım 1 haftalık süre boyunca gelen mesajların %99'u "hangi pozisyonda sevişirsin, akşam bana gelsene, bir gece kaç para" minvalinde mesajlardı. üstelik profil resmim gayet sıradandı. öyle duck face, dikkat çekici dekolte falan olsa tövbe önünü alamazdık. yalnız seydişehir'de * bir doktorla oturup kahve içtik. evde çok sıkıldım bi değişiklik olur sosyalleşeyim diye.. adamın yaptığı tek iltifat "çok iyi eğitim almışsın" oldu. artık ona göre hesaplayın mülayimliği. sonra ciddi ciddi evlenmek isteyince kestim görüşmeyi..

ezcümle: tinder kullanan hatun mu kaşar, yollu, kezban yoksa erkek mi? türkiye'deki deneyimim buydu açıkçası, asıl amacı nedir bilemiyorum.. sonra kaldırdım zaten uygulamayı. gün aşırı "hangi pozisyon" mesajı almak sıktı haliyle.
  • (bkz: #99747922) vay anam vay serhat zihniyete bak ya.

atanamamış hayat kadını demiş ve 7 kişi de favlamış bunu. siz eğitilmezsiniz. valla başka da lafım yok, cahil ve yobaza laf anlatamazsın.

edit: çomarlar özelden kudurmuş köpek gibi yazıyorlar. üzülürüm, yazmayın nolur. ağlıyorum şu an ühü. ksnxjxkzmxmxkxkdbdb.
  • ekşisözlükteki kendini bilmezler dahil elalem ne der diye düşünmeyecek cesarettedir.

kimsenin görüşüne aldırmadan cinsel hayatını yaşıyordur.

kendi cinsel hayatı yok diye başkalarının da olmasın isteyen tipleri de ırgalamaz.
hesabın var mı? giriş yap