• adini icersin diye zorlayarak aratio, satio, firsatio gibi garabet kelimeler kullanmis web sitio.
  • isp. amca, dayi.
    (bkz: tia)
  • tuketmek icin, tuketmeyi sevenler icin yeni bir yer daha. tum digerleri gibi ihtiyaciniz olmadigi halde ihtiyac duyduklariniz icin cok guzel bir adres.
  • ispanyolcada, hacı, kanka, baba (nbr), birader, arkadaşım kelimelerinin yerini tutan kelimedir. bir diğeri için(bkz: chaval)
  • bizde hacı, hocam, kanka, baba, dayı, bilader, reyiz, aga, panpa, müdür, moruk, başkan, abi falan gibi hitapların tamamını tek başına karşılayan über bir ispanyolca sözcük.

que pasa tiooooooo diye uzatılması makbuldür biraz.
  • fikir, ekip, ticari ilişkiler, ürün havuzu, (varsın ürün denizi olsun neye yarar) ot bok bir yana; kötü kodlanmış bir site. şöyle bir bakmak bile işkence. bu kadar bariz hatalara sahip bir siteden, en azından bu adamlar sektör tecrübesi edinene kadar alışveriş yapılmamalı.
  • http://www.tio.com.tr/ ile çok yakında sıkça konuşacağımız olay!
  • birkaç gun evvel gezdigim ve cok begendigim, hiçbir sorun ya$amadan bir urun satin aldigim $irin fiyat kar$ila$tirma ve satin alma sitesi. urun sayisi ve magaza sayisi arttikca turkiye'nin en baba ali$veri$ sitesi olmaya aday gozukuyor.
  • benzerlerinden, alışverişi karşılaştırma yaptığınız siteden ayrılmadan hemen gerçekleştirme olanağını kullanıcısına sunarak ayrılan sanal mağaza şeysi. ayrıca sitede mağaza açma şansınız da varki, uygun fiyatlı firmalara ciddi rekabet ajantajı sağlayabilir.

bir de farklı mağazalardan sepetinize attığınız ürünleri bir kerede sipariş edebilme olayını -bir şekilde- yapabilseler tam şukela olur.

(bkz: kızım sana söylüyorum gelinim sana ne oluyo ben kızıma söylüyorum)
hesabın var mı? giriş yap