şükela:  tümü | bugün
 • tusa hazırlanmak için kaynaklar sunan bir oluşum. hâli hazırda şimdilik 4 ders vermekteler. biyokimya, farmakoloji, mikrobiyoloji, dahiliye.

  kendilerinden henüz okuma fırsatı bulamadığım birkaç kitap aldım. birde soru kampına yazıldım. bitişinde editleyerek detay bilgi aktarırım.

  kitaplarına üstün körü baktığımda sayfa sayısının çok az olduğunu. genelde spot ve özet gibi gittiğini gördüm. açıkçası benim daha çok tercih ettiğim bir yöntem. çünkü dershanelerin eşek kadar kitapları gerekli gereksiz bir sürü bilgi ile dolu. gereksiz yerleri ayıklayana kadar baya vakit kaybediyorsun. eğer usmle hazırlık formatı gibi nokta atışı bilgileri eleyebilmişlerse on numara olur. ama içeriği henüz detaylı incelemedim.

  tus dershanesi fiyatlarının uçtuğu. kaçırdığınız bir dersi tekrar etmek için randevu alıp kapısında parmak izi vererek girdiğiniz abuk subuk yerlerdense bu güzel bir alternatif gibi duruyor. istediğiniz dersleri seçerek alabiliyorsunuz. evinizde istediğiniz vakit istediğiniz kadar izleyin.

  benzer bir oluşum fakat sadece pediatriye yönelik için (bkz: stagedoctorstus)

  usmle'de genelde böyle toplanıp birleştirilmiş eğitim setleri var. istediğinizi seçiyorsunuz. bizde de başlaması güzel. hem rekabeti arttırır fiyatları düşürür. hemde insanlar daha kaliteli daha güncel bilgi için dershanelerin köpeği olmaktan kurtulur. ayrıca parça parça satın alınabilmesi zaten en büyük avantajı.

  edit: kamp için geri dönmediler. whatsapp hatlarından ulaştım kayıt olmak istiyorum dedim tamam program şu dediler geri dönmediler. iletişim konusunda zayıflar malesef.
 • tam şevkle ders çalışırken yavuz hoca efsaneymiş yaaa dememle beraber hata veren sitesi ile cebelleştiğim oluşum umarım hızlı çözerler sorunu
 • (bkz: yavuz şahin)
  (bkz: feyyaz akay)