• yeni sezonda muhteşem yüzyıl'da şehzade cihangir'i canlandıracak oyuncu. daha önce sen de gitme dizisinde de görünmüştü.
  • yolda görsem ağlarım. ağladığı sahnelerde içim çıktı ağlamaktan.. hissettirdi cihangir'in hüznünü..

hem 91'li hem adı tolga üstelik.. aynı yılda doğan adı tolga olan kardeşim de aklıma geldikçe ağlarım.. tuhaf tesadüf nöral tüp defekti vardı bizim tolga'nın. tolga sarıtaş'ın ise canlandırdığı cihangir karakteri de belki gerçekte öyleydi, bilinmez...

aman öyle bişeyler...

velhasılıkelam, pis tolga hep hüzünlendiriyorsun beni!
  • cihangirin saflığını ve acısını iliklerimizde hissettiren oyuncu.bu genç iyi yerlere gelecek gelmeli...
  • hakkında bu kadar az entry girilmesi ilginç... ben kendisini ilk defa muhteşem yüzyıl dizisi 123. bölümde şehzade mustafaya ikna konuşması yaparken gördüm...gerçekten çok başarılı... rolünü çok ciddi benimsemiş naiflik ile saflık arası halleri çok etkili... ayrica kanuni ile o kırmızı gozlerle ağacın
    arkasından hem ürkek bir o kadar da cesur konuşmaları... ne yapacaksın gelmezsem beni de mi öldüreceksin ayarı atarı paha bicilemezdi...tolga sarıtaş ı tebrik ederim..kesinlikle yolu açık...çok güzel projelerde rol alacağına eminim.
  • muhteşem yüzyıl'da cihangir karakterinin hakkını vererek canlandıran oyuncu. izlerken onu öyle bir duygulanıyorum ki, öyle güzel hissettiriyor ki duygularını.

beğendim oyunculuğunu daha çok projede görmek istiyorum. inşallah da görürüz kendisini daha çok..
  • muhteşem yüzyıl'da "ağğğbi" ve "babağğğğğğ" haykırışlarıyla pek güzel oyunculuk sergileyen genç artiz
  • muhteşem yüzyıl'ın bugünkü bölümünde muhteşem bir oyunculuk sergileyen genç aktör. tebrik ediyorum kendisini.
  • yeter artik aci cektirmeyin dedigim muhtesem yuzyil kisisi.
  • gündem bu kadar yoğunken ve ülkece tuhaf hallerdeyken dizi izlemek biraz anlamsız ama sırf bu genç adamın 2 haftadır oyunculuğunu resmen konuşturduğunu görünce birşeyler yazmak gerek dedim.
    şu an can çekişiyor ve bana ölümün böyle olduğu hissini vererek kendimi kaptırmama sebep oldu bu genç adam. aynı acıyı çekmemi sağlıyor, aynı anda canımdan can çekiliyor resmen.
    saygıyla eğiliyorum karşısında.
  • muhteşem yüzyıl'da rol yapmayı aşıp resmen 500 yıl önce şehzade cihangir'in yaşadığı acıyı bizzat yaşayan oyuncu. yeteneği diziye ilk katıldığı günden belliydi zaten, son üç bölümde ise kendini aştı. bu bölüm cihangir'i kaybediyoruz ama ileride imza atacağı büyük projelerle tolga sarıtaş'tan mahrum kalmayız inşallah.
hesabın var mı? giriş yap