• güzel bir dr. pepper kopyası ben beğendim.
  • az önce tadına baktım. olabilirmiş gibi değilde olacakmış gibi.
  • dr. pepper'den ziyade mountain dew'e benzettim biraz. bence gayet başarılı
  • "bitki özlerinin ve meyvelerinin karışımı sağlanarak hiçbir inorganik bileşen kullanılmadan uygun asitlik değeri belirlenip ne gazoz ne de kola olan, baharatlardan gelen doğal aroma bileşenleri içeren..." şeklinde tanımlanan yeni gazlı içecek.
  • muazzam. tamam bu olmuş.

yaza damgasını vurabilitesi yüksek olan asitli içecek. coca colanın 90'ların başında satılan cam şişedeki hali gibi. yüksek asit, düşük şeker ve ekşimsi tat. ama kola değil.
  • no:1 vardı bir ara.
  • link

açıkçası beğendiğim ve de ilk seferde altı adet aldığım içecektir. tadını kişisel olarak direkt kolalı jelibona benzettim. benim en sevdiğim şeylerden biridir diyebilirim kolalı jelibon. bu ürünü torku'nun, bornova'da ki doğrudan satış mağazasından aldım. sadece kendi mağazalarında var şu an ki tarih itibariyle. denemenizi tavsiye ederim. f/p açısından tatmin edici. fiyat; 2.5 tl.

edit: güncel tarih itibariyle piyasada tutunamadı.
  • özgün bir tad yakalamışlar, yani gazozun, kolanin enerji içeceklerinin gölgesinden uzak bir yerde konumlanmış ürün.

yurt dışında bir markanın kopyası ise bilemem ama tr de yürür bu.
    +
    votka ile ekstra iyi gideceğini düşünüyorum ben.
  • torku'nun hemen her ürününü beğeniyorum, tüketiyorum, aileme tükettiriyorum. bunda da şaşırtmadı, zevkle içtim. 2,5 litrelik olanını da bekliyorum. hatta torku'nun internet sitesindeki iletişim formunu da doldurdum, 2,5 litrelik no on istiyorum dedim. kola devri bitti no on devri başladı.
  • bugün denk gelip içtiğim torku ürünüdür.

kola desen değil meyveli gazozumsu bir şey değil,değişik ve ferahlatan bir içecek olmuş eğer diyabet olmasam her gün gömerdim ama şeker içeriğinden dolayı anca arada bir görüşürüz artık.
hesabın var mı? giriş yap