şükela:  tümü | bugün
  • güzel bir dr. pepper kopyası ben beğendim.
  • az önce tadına baktım. olabilirmiş gibi değilde olacakmış gibi.
  • "bitki özlerinin ve meyvelerinin karışımı sağlanarak hiçbir inorganik bileşen kullanılmadan uygun asitlik değeri belirlenip ne gazoz ne de kola olan, baharatlardan gelen doğal aroma bileşenleri içeren..." şeklinde tanımlanan yeni gazlı içecek.
  • no:1 vardı bir ara.
  • link

açıkçası beğendiğim ve de ilk seferde altı adet aldığım içecektir. tadını kişisel olarak direkt kolalı jelibona benzettim. benim en sevdiğim şeylerden biridir diyebilirim kolalı jelibon. bu ürünü torku'nun, bornova'da ki doğrudan satış mağazasından aldım. sadece kendi mağazalarında var şu an ki tarih itibariyle. denemenizi tavsiye ederim. f/p açısından tatmin edici. fiyat; 2.5 tl.
  • özgün bir tad yakalamışlar, yani gazozun, kolanin enerji içeceklerinin gölgesinden uzak bir yerde konumlanmış ürün.

yurt dışında bir markanın kopyası ise bilemem ama tr de yürür bu.
    +
    votka ile ekstra iyi gideceğini düşünüyorum ben.
  • torku'nun hemen her ürününü beğeniyorum, tüketiyorum, aileme tükettiriyorum. bunda da şaşırtmadı, zevkle içtim. 2,5 litrelik olanını da bekliyorum. hatta torku'nun internet sitesindeki iletişim formunu da doldurdum, 2,5 litrelik no on istiyorum dedim. kola devri bitti no on devri başladı.
  • bugün denk gelip içtiğim torku ürünüdür.

kola desen değil meyveli gazozumsu bir şey değil,değişik ve ferahlatan bir içecek olmuş eğer diyabet olmasam her gün gömerdim ama şeker içeriğinden dolayı anca arada bir görüşürüz artık.
  • geçen markette gördüm almadım ama alacağım. önce buraya bakarım dedim, google’a yazınca gıda dedektifi incelemesi çıktı, çıkmışken ona da baktım.

iyi gibi görünmekle birlikte en büyük sorunu şeker sanırım. ar-ge için çok da çalışmışlar anladığım, başarılar dilerim ürünün geleceği için. şeker yüklenmek istemiyor artık kimse. uludağ portakallı gazoz gibi bazı ürünler aspartam filan demeden tatlandırıcıyla “çözüyor” mesela bu durumu, sıcakta güzel de gidiyor yalan yok ama sağlıksız bir çözüm bu. hiç şeker tadı ya da tatlılık da olmasa % 1’lik kesim alır ya da almaz. zor bir durum o yüzden.

tadına bakınca editlerim.

edit: marketten 250 ml x 6’lı kutusunu 14 tl’ye aldım, fiyat biraz yüksek olmakla birlikte ekonomik durumlar düşünüldüğünde yeni normal diyebiliriz. tadı şahane, olmuş bu. kolaya da benziyor biraz. bir kutuda 95 kalori var o çok bir şey değil de şeker koladan biraz daha az olsa da sorun. 22,5 gr şeker var, en azından glukoz şurubu değil ki bu da bir şey.

özetle, olmuş bu ürün. tebrikler torku!
  • şu sıralar reklamları tv de bekleyin ayağına dönüyor