• italyan purosu.

italyanların bu işten anlamadığının göstergesi. yanmıyor ve doğal olarak hemen sönüyor. iki fırt bir çakmak ile işkence insana.
  • italya'daki toscana isimli bölgenin yanlış söylenişi.
  • italyanca bir soyisim.
  • oldukça güzel içimli italyan purosu.
  • toscana'da yetiştirilen kentucky tütünü ile yapılan puro. iyidir hoştur ama çok çabuk söner.
  • harikulade olan toscanello’dan sonra bir de bunub antico’sunu deneyeyim dedim. zehir gibi tadi var ya da ben kaldiramadim bilemiyorum. gercekten de surekli sonuyor, ara vermeden de icilmiyor. en sonunda kemal abimiz gibi bir de ben yiyeyim su puroyu diyecegim heralde. ne demis kemal abimiz ee icmiyorsab yiyeceksin.
  • toscanello ile yaşadığımız aşk hayatını renklendirme yolunda ilk adımı dün attık.
    sürekli sönüyor diyen arkadaşlar lütfen google'a "how to light a cigar" yazsınlar ve bir iki video izlesinler.
  • sırf bunu bulamadığım için puro içmez oldum. bulabilen varsa ve haber verirse hayır duamı alır. antico'suna bile razıyım.
  • puro yakmayı bilmeyenlerin yanmamakla suçladığı italyan purosu. tadı gayet dolgundur. aromasız olmasına karşın tom ford tobacco vanille minvali bir tat bırakıyor damakta.
  • böyle bir doyuruculuk, böyle bir aroma yok herhalde. içtikten saatler sonra bile o üzerinize sinen koku insanı kendinden alıyor. deli gibi elimi kokluyorum mesela.
hesabın var mı? giriş yap