şükela:  tümü | bugün
  • bu durum atasözlerine bile konu olmuşsa vardır ataların bir bildiği.
  • terk edilme seviyesine gelmeden nasıl trip atılır sorusunu akıllara getirmiştir
    (bknz: ihtiyaç sahibi)
  • peh benden sorulur. hayatimi siken hikaye tam olarak buna denk gelir sanirim. askerdeyken bi kavga sonunda "tamam be bi sure gorusmeyelim" dedikten sonra " boyle dediysen ayrilalim bence" demisti, evlenmis cocugu olmus, ben hala ara sira stalklarim gizli gizli.
  • geçen bi arkadaşımın başına gelen durum. genelde de hep böyle oluyor der. trip atıyorsun adam seni anlasın çözüm bulsun diye, ama o napıyor? hop terk ediyor. terk edilicem sanan erkek terk etmesi de olabilir. bilemedim.
  • iyi olmuş.
  • göte gelmektir.
    bu şekilde göt ettiğim vakidir.

bir de gidiyorum deyip kapıya yönelenlerin hazin sonunu seviyorum. dur, gitme deyip ayaklarına kapanılacağını zannediyor bazıları. kapı orada, sen bilirsin deyince yüzlerindeki ifade paha biçilmez. çıkıp geri dönenler, blöfü ekarte edilince çirkefe bağlayanlar, vs.

buradan yeni yetme ergen delikanlılara sesleniyorum. doğru düzgün derdini anlatmayan, arızaya bağlamayı tercih eden kezbanlara prim vermeyin. haklıysanız sağlam durun ve sakın ola oyuna gelmeyin. zafer taşaklı olanlarındır.
  • tribine bağlıdır. eğer davranış değişikliği habercisi olduğunda çok kızımızın başına sayemde gelmiş olandır.
  • kezoların başınba sıkça gelendir.