• zaman zaman düşünüyorum. mesela eğer gerçekten trip atmayan kadın olmasa neden insanlar evlensinler ki? ya da ne bileyim neden hala sevgi bütünlüğünü koruyabilmiş uzun süreli ilişkiler görebiliyorum ki?

demek ki varlar. bir yerlerdeler. belki bizi gözetliyorlar, belki de hak ettikleri sıcak ilginin keyfini çıkarıyorlar elektrikli battaniyeler üzerinde.

sübhanallah...
  • bendim. hatta karşımdaki kişinin bana aşık olma sebeplerinden biri de buymuş başlarda, aşık olmak demeyelim de belki ilk etaptaki o etkilenme falan.
    hatta '' düşünüyorum da senden başkasıyla olamazmışım, kimse yapamazdı benle'' falan diyordu. didkleme yok, darlama yok, trip yok, kıskançlık yok, sonsuz bi anlayış falan..
    e noldu? bu durum öyle bi kanıksandı ki dibime kadar oyuldum. nasılsa trip yok ya, sıfır ilgi, sıfır emek, sıfır fedakarlık, sıfır özen.. başkasının taş üstünde taş bırakmayacağı durumlarla sına da sına anasını satayım.
    sonra ne oldu? kimyam değişti. başbaşka bi insan oldum. sonunda da ''ben senle yapamam, böyle darlanmalara gelemiyorum, her şeye tavır trip olmaz'' oldu.
    o da haklı ne diyeyim. biz kadın milletinin en asli görevi erkek milletinin sadakatsizliği, ilgisizliği ve yalanlarına ses çıkarmadan kırıp kıçımızı oturmak çünkü.

ilaveten, o toz konduramadığız, her şey ve herkesten önce tuttuğunuz ''yakın arkadaş'' statüsünde olup da yaptığı tek şeyin sizi sevgililerinize karşı fitlemek olduğu erkek arkadaşlarınıza koyayım. kızlardan çekmedim bu yakın erkek arkadaşlardan (a.k.a kardo, bro, kanka, panpa, kardeş her ne boksa) çektiğim kadar.
    gitin o siktiriboktan hayatlarınızı onlarla geçirin madem artık.
  • sevgilimdir bunun kanıtı. varlar olum umudunuzu yitirmeyin!
  • ampul bile değiştirmeyi beceremeyen çıtkırıldım kadın populasyonunu da, rüyasında sevgilisinin kendisini aldattığını görüp bütün gün trip atan hatunları da sizler yarattınız eyyy erkek milleti!*

bu tedrisattan geçip de kendini, karakterini bozmayan kıza şapka çıkarırım.

bi de böyle bişey var:
    (bkz: #64884356)
  • benim. bir şeyi içimde tutamam. sinirlendiğim şeyi anında söylemem lazım. "benim içimde patlayacağına karşımdakinin yüzünde patlasın"ı felsefe edindim. tabi kavga kıyamet falan modunda değil. konuşup ne hissetiğimi anlatıyorum. bazen abartı bi sinir yapmış oluyorum, durum öyleyse hem rahatlıyorum hem özür diliyorum. bazen de karşımdaki ne yaptığını farkedememiş oluyor. olur çünkü herkes her an karşısındakinin ne hissettiğini düşünemez. öyle olmuşsa karşımdaki özür diliyor. konu kapanıyor. illa özüre de gerek yok zaten anlamak yeter. herkese öneriyorum. kendinizi yıpratmaktan çok daha iyi.

shikamaru'nun da dediği gibi "mendokusai".
    yani, "ay ben uğraşamam tatlıım yorulurum."
  • trip atmayan kadına rastlamadım
  • görmeden inanmam .
    benim eşim hafta da 3 -5-7-9 kere falan trip atar .
    sebebi öğrenmek istediğimde sensin sebep der .
  • kadınların trip atma miktarları karşısındaki insana duydukları ilgi ile doğru orantılıdır. ne kadar çok değer verirlerse o kadar çok saçmasapan şeylere takabilirler... bu bakımdan düşününce ne kadar çok trip o kadar çok sevgi gibi saçmasapan bir bağlan kurup dükkanı kapatabiliriz ....
  • erkek efendi ise kadın deli mi ki durduk yere cıngal çıkarsın ?
    erkekler bi bok yiyor sonra sevgilim niye kızdın?
    e kızar tabi.
    ben mesela kaç defa dedim kız arkadaşlarınla konuşma diye. o instagramın hali ne dedim. yellozları takipten çık dedim. tahmin edin naptım? eğer yanımda olsaydı boğarak öldürürdüm o kesin de sinirim içimde patladı.
    bi bok yemeyin ondan sonra sevgilinize bakın bakalım trip var mı yok mu?
    ben ki anlayışta nirvana bir insanımdır ama yelloz görmeye durayım. o an içimden bir canavar çıkıyor.
    hep diyorum bir insan evliya değildir ki etrafında karşı cins olmasın. kadın gelir soru sorar hatta gecenin bi yarısı arar falan filan. ben bunlara takılacak hatun değilim. sen o kadınla iş dışında konuşmayacaksın.bitti nokta.
    gebertirim demiş miydim?
    bir dakika düşünmem. başka ne bok yersen ye kabul. ama kadın görmeyeyim yakınında.
    tribe şükredin bence.
hesabın var mı? giriş yap