• trt'nin prof.esin davutoğlu şenol'a ankara'da ishal sudan kaynaklanıyor demesini teklif etmesi durumudur. link devletin bir kurumu, hepimizin vergileriyle yayın yapan trt resmen yalan haber için teklif yapıyor, yeter ki mansur yavaş darbe alsın..bu kadar zavallı hale geleceklerini hayal bile edemezdik ama memlekette sınır yok. osman öcalan'ın konuştuğu, yalan haber için teklif yapan bu kanal artık yeterince mide bulandırıcı hale geldi. daha ne kadar batacaklar acaba, bir ölçüsü var mıdır?
  • önce samanyoluna evrildi şimdi a haber olmuş demekki. şu ülkeye verdiğiniz zararı düşman vermedi be.

https://youtu.be/wxuu3fxxx8c
  • bu akepeliler müslümansa ben müslüman falan değilim sözünün neden doğru olduğunun kanıtı adeta. etrafımda çok insan artık bu akepe yüzünden inandığı dinden bile soğurken bazılarıda delicesine bunlara inanıyor anlamak artık imkansız hal aldı.
  • yarın sabaha teklifi alan ve devleti ele geçirmişler gibi namussuz olmadığı için reddeden doktor hanımın fetöcü olduğunu öğreneceğimiz haberi veren kurumun reddedilen teklifidir. yürekli kadınmış, ben reddedecek cesareti bulsam bile sonrasında konuşmazdım herhalde.
  • kadıncağızı fetöcü ilan etmek üzereler şu an, sanırsam.

(bkz: gibi geliyor bana yoksa şüphen mi var)
  • bu iktidardan kurtulduğumuzda çaycısına kadar temizlenmesi gereken kurumun yaptığı aşağılık hareketidir.
  • acaba yalan kim söylüyor? trt bunu yalanlarsa işler karışır gibi duruyor
  • sahte delil düzenlemek bunun adı.
    kötü gündem yaratıp mansuru karalamakla ve yormak istiyorlar.
    ha yapsalardı mansur bırakmazdı peşlerini.
  • eskiden bir trt vardı. insanlar bir şekilde ona inanıyorlardı. herhangi bir ideolojik görüşün değil, daha doğrusu hükümetlerin değil devletin kanalıydı. şimdi ne yazık ki devlet hükümetleştiği için kimse trtye inanmıyor, güvenmiyor. alelade bir kanal haline geldi. yazık gerçekten, çok yazık.
  • zamaninda meral aksener trtyi satacagim dediginde yikim ittifaki diye alay eden akpliler vardi. kadin hakliymis bu trtyi bu zihniyetten kurtaramazsin o yüzden komple icindeki personelle birlikte satmak kesin cözümdür
hesabın var mı? giriş yap