111 entry daha
  • olası statik ip problemlerinizle ilgili bilgi almak için aradığınızda;

"statik ip lerle ilgili sorularınız için türk telekomu arayınız"

diyerek, bünyede engin denizlerde kulaç atma isteği hasıl eden, fatura düzenleyip borç tahsil etmekten ötesini beceremeyen telekominikasyon şirketi.
  • 4gb kotalı tarifeden, 1mbit sınırsız tarifeye geçiş yapılır ve operatörden kotanın bu ay aşılmadığına dair teyyid alınır.

neyse sınırsız 1mb lik tarifeye geçilir ve ay sonunda fatura geldiğinde bir de bakılır 45 tl gelmesi gereken fatura 57.5 tl.

bu niye böyle diye hemen müşeri hizmetleri aranır.
    operatör başlar anlatmaya;

"işte efendim siz daha önceki tarifenizde aylık kotanızı aşmışsınız da o yüzden böyle"

tabi ondan sonra yukarıda anlattığım detaylar, kotanın aşılmadığına dair aldığım teyyit filan anlatılır.
    kısa bir duraksamadan sonra,

-ee efendim şimdi siz, 4gb kotanızın 2gb'nı ayın 15'ine kadar olan sürede aşmışsınız. tarife değişikliğinizide ayın 21'inde bize bildirmişsiniz.
    +ee sonra
    -yani ayın 21'ine kadar 3 küsür gb kullanmışsınız o yüzden sizden kota aşım ücreti alınmış.

hıı nee, demeye kalmadan baştan aşağıya kaynar sular dökülür.

alın size ttnet'in kara kaplı kitabından bir inci.
    4gb kotalı tarifenin, kendi içinde de ayın yarısına kadar 2gb kotası var,
    o 2gb kotanında ayın ilk 7 gününe kadar 1gb kotası varmı? işte o bir muamma.
    kanımca bu döngü sonsuza uzuyor.
  • bu adamlar, şu güzide memleketimizde köşe başlarını tutmuş en büyük tekellerden biri,

ve doğal olarak rekabetin olmadığı bir ortamda "ss" kullanmak zorunda olduğumuz dayatan ve dayayan bir firma hakkında şu ortam da durup dururken atıp tutma meraklısı birileri olduğunu düşünmüyorum.

kısacası, rekabet edilebilecek durumda olsalardı, bu başlık altında zaten bu kadar entry olmazdı.
  • şöyle bir kıyak geçmişler, biraz önce mesaj atıp bilgilendirdiler sağolsunlar;

bolulu hasan usta'dan 1 tatli alan ttnet'lilere
    üzerine konulacak dondurması hediye.
    indirim şifreniz için bhu bosluk tc kimlik nonuzu 6606'ya gönderin.

insanları üç kuruş avanta peşinde koşar hale getirdiniz ya daha ne diyeyim.
    o dondurma benden size hediye olsun.
  • ttnet aboneliğimi 4yıl önce, o güne kadar tahakkuk eden tüm borçlar otomatik ödeme talimatıyla zamanında ödenmiş bir şekilde iptal edip superonline'a geçtim.

bu gün e-posta adresime temmuz 2013 dönemine ait 338,49 tl 'lik borcum olduğuna dair bir e-posta gönderdiler.

kapatmış olduğum ttnet aboneliğine ait müşteri numaram ve yollamış oldukları e-postada bulunan müşteri numaraları farklı olduğunu görmemle sistemsel bir hata olabileceğini tahmin ettim ama bu ttnet'e güven olmaz iyisimi müşteri hizmetlerini bir arayayım dedim.

bu arada ttnet müşteri hizmetlerinde eğer geçerli bir müşteri numaranız yoksa yetkiliye ulaşmanın ne bela bir şey olduğunuda bu sayede iyice bir kavramış oldum.

güç bela, bir yetkiliye ulaşarak bana göndermiş oldukları e-postada yer alan müşteri numarasını kontrol ettirdiğimde aslında böyle bir müşteri numarasının olmadığını ve sistemsel bir sorundan ötürü böylesi bir e-posta almış olabilieceğimi söylediler.

şu satırları yazarken bir e-posta daha geldi, bu seferde temmuz 2013 borcum 694,82tl olmuş.
    arkadaş bir de küsüratlı rakam veriyorsunuz hakikaten panik yapıyor insan.

tanım: şu memlekette aktif abonesi olmadığınız halde size sinir harbi yaşatabilecek ender kurumlardan biri.
3157 entry daha
hesabın var mı? giriş yap