• çiçeği burnunda manken-oyuncu. geçen seneye kadar devlet memurudur kendisi. yeni hayatında başarılar diliyoruz.
  • sanrı adında vasat bir kitabın yazarımsı. sözlükten öğrendim ki manken ve oyuncuymuş kendisi. tahmin edebilirdim. burdan eski mesleğine şiddetle dönmesini tavsiye ediyorum.
  • neredeyse hiç bir fotoğrafında dişlerini gösterecek şekilde gülmeyen, gülümsemeyen kadın, her nedense. o kadar güzel kadın, acaba dişleri mi çirkin?
  • kendisinin sanrı'sı bir solukta okunan bir kitap. bir cerrah olarak elimden hiç bırakamadan bitirdim. acaba ne olacak, gerçekten öyle mi yoksa değil mi sorularini sora sora cevirdim sayfalarini. zaten güzel yazarımız kitabı ilk senaryo olarak yazmış olmalı, daha sonradan romana çevirmiş, filmini dört gözle bekliyoruz!
  • abartılı diyaloglardan kaçınan, sade ve basit anlatım biçimi ile bir solukta okunan eserler ortaya çıkaran kadın polisiye yazarı.

hem hikaye hem de güzelik olarak beklentiyi fazlasıyla karşılıyor.
  • bugün hürriyet gazetesinde kendisini psikiyatri uzmanı olarak tanımlamış kişi. yaşı ve aldığı kurslar ve tanımlamalarını okuyunca psikiyatrist olduğuna ilişkin şüphe uyandıran kişi. ya yalancı ya da röportajda sorunlar var. örneğin gazi üniversitesi sağlık bilimleri fakültesi mezunu olup psikiyatri konusunda eğitim aldım, ardından da ''bilim o kadar ilerledi ki şizofreni gibi bir hastalık yüzde yüz iyileşebiliyor'' demiş diyebilmiş psikiyatr, best model, senarist ve best seller yazarı. ve röportajın ilk sayfa başlığı kopuk kafaları seviyorum.
  • kitaplarından hiçbirini okumadım henüz. ama sanırım hayvanlara olan sevgisinden ötürü, kendisine karşı olumlu bir önyargım var.

son kitabı akıl tutulmasını alıp okuyacağım en kısa zamanda.
  • psikiyatrist olduğu algısını yaratarak kitap satışını arttıracağını zanneden manken.psikiyatrist falan değil..
  • kötü yazar.
  • an itibarı ile yazdığı kitap sayısı 10 olan 1988 balıkesir doğumlu yazar.
    32 yaşa 10 kitap sığdırdığında ya muhteşem bir şeyler başarmış olmalısın ya da bir yerlerde bir bir şey, şey olmuş olmalı...
hesabın var mı? giriş yap