• fenerbahçede 50 sene oynayıp anca volkan demirel kadar efsane olacakken futbolcu olarak bol para kazanmış, ingiltere, almanya, katar ve hindistan görmüş. deli paralar kazanırken harika kültürler tecrübe etmiş, gençliğinde hayatını yaşamıştır.

emekliliğinde de gelir televizyon efsanesi olur çok lazımsa. ne sikime yarıyorsa efsane olunca.
  • şimdi de hindistan'a transfer olmuş . hayırlı olsun . erasmus yapar gibi transfer olan eski kaptanimiz .
  • euro 2008'i gol yemeden tamamlamış tek kalecidir.
  • beat it klibinde de oynayarak beni hayretlere sürüklemiştir.

https://youtu.be/ordxufdoqe0?t=184
  • milli takım formasıyla en son 2009 yılında gol atmış ve a milli takım golcüleri arasında 22 golle ikinci sırada. son golü 27 yaşındayken atmış. lütfen yeteneği tartışıp işin bokunu çıkarmayın ve futbol cahilliğinizi ortaya koymayın. kendisi şansını denedi ve tutmadı o kadar. bir galatasaraylı olarak fenerbahçe'den ayrılmasına çok sevinmiştim.

http://www.tff.org/default.aspx?pageid=320
  • 2007'den beri stoke city forumlarında yazan bir taraftar kabaca çevirecek olursak tuncay hakkında şöyle demiş:
    tuncay'ın 81'de oyuna sokulup 87'de bir defans oyuncusunun kırmızı kart görmesinden sonra çıkarılmasıyla ilgili:
    "şok edici bir menajer hamlesi. 7 dakika oyunda tutup çıkarması utanç sebebi. çok büyük bir hata. tamamen sıra dışı. tuncay'ı hak etmediği bir biçimde utandırdı. herhangi bir ortasahayı çıkarıp tuncay'ı tutabilirdi. fakat bunu istemedi. ilk 11'de sahaya çıkması gereken bir oyuncuyu utandırıp güvenini sarsmak istedi. bu hareketi klüpteki başka hiçbir oyuncuya yapamazdı, öyleyse neden tuncay?

ocakta klüpten ayrılacağına dair hiç şüphe yok. dostuma iyi şanslar dilerim. üst seviye bir oyuncu ve bu klüpte bir köpek gibi muamele görüyor. "bu hamle gerekliydi", "kimse takımdan büyük değildir" vs diyenler gidip kendilerini becersinler (cnbce çevirisi). wilko'yu değiştirmemiz gerekiyordu bence de. ama tuncay'ı harcama pahasına böyle bir hamle yapmak inanılmaz büyük bir hataydı. pulis'in yönetim biçimine inancımı kaybettim, bu kesinlikle üst seviye bir hataydı. tony pulis, utanmalısın. bu konuya getireceğin açıklamayı sabırsızlıkla bekliyorum."

forumdaki diğer yorumlar da hep menajeri yeren türde yorumlardı.

direkt soyunma odasına gitmiş, pılısını pırtısını toplayıp özel araçla stattan ayrılmış tuncay. takım otobüsüyle de dönmemiş.

"tuncay stattan siktirip gittiği için hayatta ona kızmam. gerizekalı menajer" filan diyorlar. "bir daha tuncay kalitesinde oyuncu alamayacağımızın resmidir bu" "böyle muamele görmek için mi yıldız oyuncular gelecek? gelenler ancak vasat (shithead) oyuncular olur" demişler.

tuncay'ın profesyonel olduğunu ve doğru davranması gerektiğini söyleyenler de var ama azınlıktalar.

bir de şey demişler: "bonservisi alınan hiçbir isme 3 ay içerisinde bu kadar kötü davranılmamıştı. pulis ona kötü davranıyor çünkü onu takıma katan kendisi değil."

başka bir yorum: "eğer teknik direktör bireyleri değil, takımı düşünüyorsa, şunu söylemek isterim: takımı bireyler oluşturuyor ve siz bir bireyin moralini çökertip ağzına sıçtıktan sonra o bireyden takıma ne hayır gelir?"

gibi.
  • üstüne giydiği 3 beden büyük kaleci formasıyla, seks sonrası sevgilinin gömleğini giyen sevgiliye benzemiştir. *
  • dünyanın en şirin kalecisi. ''benim bittiğim an şu andır' ile ''koçuz biz, aslanız, bir şeycik olmaz bize '' karışımından oluşan bir surat ifadesi vardı.
  • ucunda askerliği 21 güne indirmek varsa değil stoke city'ye, börmingım halı saha liginde top koşturan amatör küme takımlardan birine bile transferine hak vereceğim topçu.
  • ipod'unda sadece hakan altun şarkıları yüklü olduğu duyumunu aldım... tamam ben de çok severim ama elin ingiltere'sinde sabahtan akşama kadar sadece hakan altun dinlersen, müzmin yedek olup çıkarsın, mahmut hanefi ile birlikte okeye dönersin...
hesabın var mı? giriş yap