• yavşağın önde gideni paylaşım sitesidir. bir program indirmek için minimum seçenek olan 1 haftalık account satın almıştım ve indirme işlemini aynı gün gerçekleştirerek bir daha kullanmamıştım. sonrasında bana sorulmadan sonraki haftalar boyunca kredi kartımdan ücret çekilerek üyelik her hafta yenilenmiş. boktan sitelerinde iptal etmekle ilgili hiçbir şey yoktu, mesaj attım birkaç adet geri dönüş olmadı ve ben de kredi kartımı iptal edip yenilemek zorunda kaldım. allah belalarını versin, ibne ruslar.
  • bu siteden dosya indirmeyi başarabilenler microsoft, nasa, google gibi firmalardan iş teklifi alıyorlarmış diye duydum.

(bkz: sözlükte ironi yapmak)
  • free download'da yaptığı işkenceden dolayı hiçbir şekilde kişilerin premium üyelik satın almasını haketmeyen iğrenç upload sitesi.
  • pop-up olarak sex.com.tr sitesini açmakta. dosyayı indirmeden önce ya da indirdikten sonra benzersiz bir sikiş vaadetmekte.
    dosyayı ver, sikiş sana kalsın.
  • işkencedir. her seferinde 10dk bekletip güvenlik kodunu girdikten sonra tekrar 10dk bekletmesi yok mu beni delirtiyo. rapidshare en güzeliydi dedirtendir.
  • rapidshare'in elinde bulundurduğu orospu çocukluğu tahtını açık ara eline almış eline verilesi site.
  • ne zaman bir dosya indirmeye çalışsam 600 saniye saymadan indirmeye izin vermeyen gerzek paylaşım sitesi.

edit: premium genaratörler sağolsun gerek kalmadı böyle saçmalıklara.
  • şöyle güzel bir indirme yöntemi keşfetmemle daha güzel hale gelmiş upload sitesi. öncelikle yeni sekmede açılan denişik sitelere çözüm yok, hemen kapatınca sanki hiç açılmamış gibi olabiliyor. ananız babanız yanınızdaysa hızlıca kapatıp öyle bir site hiç açılmamış gibi yapabilirsiniz. yönteme gelince:

1- anladığım kadarıyla siteye sadece bir kez girme hakkımız var, eğer siteye fazladan bir yenileme falan yapılırsa 600 den geri saymaya başlıyor. can sıkıcı yanı bu. bu yüzden direkt indirme sayfasına gidiyoruz. peki bunu nasıl yapıyoruz.

2- turbobit.net/download/free/ ----> linkimiz bu indirmek istediğimiz filmin, dizinin, programın uzantısını buraya ekliyoruz yani;

indirmek istediğimiz link bu ise: http://turbobit.net/hseohurwmkay.html
    yukarıdaki adresin sonuna bunun sonundaki harfleri ekliyoruz: turbobit.net/download/free/hseohurwmkay

3-sonra bu linki kopyalayıp yapıştırın ve enter'e basın. doğrudan 4 haneli kodu sorduğu sayfaya geldik bunu doğru girince 1 dakikalık geri saymaya geçiyor.20 kere denedim 17 kere işe yaradı.

peki 600 den geri sayarsa ne olacak, klasik... bekleyeceksiniz. atın arkaya bir yere o geri saysın en fazla bir 600 daha sayıp linkinizi veriyor.

4- internet download manager kullanın. bazı siteler gibi bu sitede idman sorun yaratmıyor hemen yakalıyor ve indirmeye başlıyor dosyayı hem de ortalama 70 kb ile indirebiliyorsunuz. kopma da olmuyor.

5-bir link indikten hemen sonra diğer bir linki yukardaki işlem ile kullanabilirsiniz. bir saat bekleme falan yok. ama sakın önce kendi linkinize tıklayıp sonra yukardaki işlemi yapmayın yoksa beklersiniz.

6. tenha saatlerde işe yarama oranı artıyor. öğle ve akşam üzeri 3/20 ise sabah ve gece geç saatlerde 19/20 gibi oranlara ulaşıyor başarı oranı.
  • web tarihinin gelmiş geçmiş en berbat upload sitesi. hatta bundan bile kötü!
  • uploader'larına para kazandıran dosya paylaşım sitelerinden biri. sanırım en büyük olayı, bulunduğunuz konuma en yakın sunucuya dosya yükleme özelliği olsa gerek. şurada ikamet ediyor: http://turbobit.net/
hesabın var mı? giriş yap