30 entry daha
  • geçen gün dayanamadım bir aylık paketi sms ile satın aldım. 18-20 lira gibi birşey tuttu. ilk günkü indirmelerimin hepsi çok kötü olmuştu. bağlantı ağ hatası diyerek kopuyor ve yeniden indirmeye başladığımda gene kopuyordu.
    sonunda getright diye bir download programı kurdum da yeniden bağlanmaları otomatik yapmaya başladı. üstelik inmiş olan kısımları bir daha indirmiyor kaldığı yerden devam ediyordu.

her neyse sitelerinde yazdığına göre memnun kalmadığımızda paramı iade edeceklerini söylüyorlardı.
    bir ticket oluşturup paramı geri istedim.

bana verdikleri cevap : "sms ile ödediğiniz için operatörünüz ile görüşün". ne alaka dedim gene de aradım..
    operatör ise olaydan tamamen bağımsız olduklarını ödemeyi yapacak olanın turbobit olduğunu onlarla görüşmem gerektiğini söyledi.
    elemanlara yeniden yazdım ama parayı geri alma ihtimalimin de neredeyse imkansız olduğunu düşünmeye başladım.

ben de artık kalan günlerde sürekli film indirmek yoluyla bari ödediğim paranın karşılığını alayım dedim.

şu anda düzenli indirme yapıyor. evde 8mbit adsl var. getright yardımcı programı ile indirme yapıyorum. artık kesinti olmuyor. ortalama 800 k hıza ulaşıyor. 15 gb'lık blueray bir film 6-7 saatte indi.
87 entry daha
hesabın var mı? giriş yap