• vallahi kızları da iskandinav erkeklerine göndereceklerse kabul edeceğimiz önerme.
  • biri de çıkıp demiyor ki aga bu nsfw.
  • suriyeliler gitsin, kimse gelmesin. bizim başımızdaki belalar bize yetiyor yıllardır.
  • gelen ilk iskandinav kadın kafilesinin 4'te 3'ünün;

"neden bana sormadan dışarı çıktın"
    "facebook'ta neden bunu ekledin"
    "bu üzerindeki ne böyle"

sözleri eşliğinde, "sana daha önce söylemedim mi" finali ile türlü yerlerinden yaralanacağı, şanslı olan 4'te 1'in kendini kaçarak ya da düzgün birilerini bularak kurtaracağı, yaralılardan bazılarının sakat kalacağı veya ne yazık ki hayatını kaybedeceği olaydır.

içinizi karartmak istemem ama hiç haber izlemeyip gazete okumuyorsunuz sanırım. türk kadını bile durumu zor idare ediyor, iskandinavlar buraya gelse ortalık kan gölüne döner.

en modern "görünen" kadınların içinden en eski kafalıların çıktığı, en modern "görünen" erkeğin içinden en vahşi tiplerin çıktığı ülkede yaşıyoruz. kendi eğitim seviyemizi ve birlitke yaşam kültürümüzü geliştirmeden takas yapmakla güzel bir toplum olunmuyor.
  • allahınızı severseniz gönderin de biz de sizden kurtulalım artık. sanırsın adam bize brad pitt
  • gelsinler de hepsine tecavüz edip öldürün değil mi hayvan herifler!
    buradan iskandinav hanımefendilerine sesleniyorum:
    -lita inte på honom, han vill knulla dig!*

edit: isveççe bilmeyenler için çeviri eklendi.
  • çocukluğu iskandinav koltuk takımlarının üzerinden oraya buraya zıplamakla geçenlerin bilinçaltının tezahürü.
  • katıldığım önerme. ne yazık ki aile yapımız çökmüş durumda. aileler çocuklarını kendilerinin bir uzantısı gibi görmekte ve sürekli baskı, tehdit, korkutmalarla büyütmekteler. çocuklarının ayrı insanlar olduğunu, özerkliklerinin mümkün olduğunca kısa sürede tanınması gerektiğini bilmemekteler. kendi kararlarını alamaz hale geliyor bu çocuklar. 30 yaşına gelmiş bir dr hanım bile tusa girerken hayallerini de değilde ailesinin uygun gördüğü bölümü sececek hale gelmekte. üstüne üstlük bir sürü tabu ile , başta cinsellik ve utanç tabuları ile büyütülmekteyiz.
    hal böyle olunca bir türk kızıyla dostça ilişkiler kurabilmek bile zorlaşıyor. mesela yolda sarılarak yürümek, el ele tutuşmak, birlikte oturup kahve içmek bile utanç duygusu yaratabiliyor. istismar amacı taşımayan cinsellik ise zaten genelde mümkün olmuyor. vajinismuslar vb görülüyor. sonuçta bu insanlar bitkisel hayat yaşayan erişkinlere dönüşüyorlar. aynı şeyler erkek çocukları içinde geçerli.
    duygularını cesurca yaşayabilen, hem kendi ihtiyaçlarını hem de partnerinin ihtiyaçlarını göz önüne alabilen, zaman zaman esnek olabilen, değişim gösterebilen, aynı zamanda çok önemli olmasa da çok güzel olan iskandinav kızlarını türk kızlarına tercih ederim.
hesabın var mı? giriş yap