• abaza erkeklerden gördükleri aşırı ilgiden dolayı
  • havasından yanına yaklaşılmaz tanıdığım bir hatun vardı. bir şekilde polonya ya yerleşmiş. geçen instagram da gördüm orada kendine işid militanı tipli pakistanlı sevgili yapmış. polonyalı kadınların güzelliği yanında yerle yeksan oldu tabi. bula bula kendine bedevi sevgili bulmuş. sınırdan dışarı çıkınca o egolu halleriniz böyle yok oluyor işte.

edit: mesaj atan ve tepki gösteren kadınlara göre paki erkekler türk erkeklerini donunda sallarmış. hadi yallah pakistana o zaman.

edit: lan bu ülkede ne kadar çok afgan, paki, suri seven kadın varmış. mesajları görseniz bu ülke kadını mülteciye açmış dersiniz. doldur reyiz yokmu hintli, surinamlı bunlara az bile aq!
  • çok basit bir cevabı olan soru. gözlerimle gördüm ve her gün görüyorum. resim bile olmayan avatarla kız takma adıyla oyun oynuyorum ara sıra. her gün 50 tane mesaj geliyor. resim olduğunu hayal edin ?

bırak egolu olsun bir zahmet. ya ne olacaktı ?
  • abazalığın kötü ve cahilce bir davranış olduğunu biliyorsunuz madem, bu davranışın karşısında kendinizi neden prenses zannediyorsunuz? madem bu kadar rasyonel düşünebiliyorsunuz neden erkeğin abazalığını onun cehaletine vereceğinize kendi güzelliğinize yoruyorsunuz?

ortada yetersiz bir kitle varsa ve bu insanlar beni normalinden daha yüksekte gösteriyorsa ben bunu gurur vesikası yapmam. çünkü bilirim ki karşı tarafın bu davranışı benden ya da harika bir insan olduğumdan kaynaklanmıyor. vakti zamanında adamın bilgisayarına format attığım için beni öve öve bitirememişti ve ben kalkıp da kendimi dünyanın bir numarası olarak görmedim. o yüzden geçelim. erkeğin abazalığı karşı tarafın da eğitim seviyesine hitap ediyor demek ki, bu şey kendinizi prenses sanmanıza yol açıyor.

dünyada sadece bir erkek kalsa gerisi hep kadın olsa bile en ufak aksilikte ihale o erkeğe kalır. böyle ilginç dünyaları var bu kadınların. dünya yansın bana kimse dokunmasın üzerine kurulu bir varoluşla ancak bu kadar yol alabiliyorlar. yapacak bir şey yok.
  • herhangi bir sosyal medya platformunda bir kız hesabı açın da anlayın. ülkenin her bir köşesinden iletişim kurmak isteyen insansılar ile tanışma fırsatı bulacaksınız.

bir erkeğe bu kadar mesaj, iltifat gelse noluyo lan deyip, aklın şaşar, götün tavana vurur, kalp atışların değişir, insanlara artık bit gibi bakmaya başlarsın.

o egoyu şişiren erkekler, şikayet eden yine erkekler.*
  • maymundan 3 gün sonra doğmuş olanlarının bile kapisindaki kuyruk buradan köye yol olur...

hani diyorsunuz ya 20 yasindaki hurda arabalara yarım milyon para istiyorlar diye...

bu da o hesap....
  • kimsenin de durup "egolu ne demek amınakoyayım?" demediği başlık. egosuz insan diye bir şey yoktur. yani herkes egoludur. ego güzel bir şeydir. egozim ise başka bir şeytir. falandır filandır. gidin öğrenin amk.
    (bkz: ego) (bkz: egoizm) (bkz: egoist)
  • egosuz olana bakıp; “ bu hatunda bir tuhaflık var” deyip koşarak kaçtığınız için olabilir mi? normal olanları da bu yola zorla ittiniz.
  • sebebi türk erkekleridir.

öncelikle söylediklerimi meriçlik olarak anlayacaklara kafam girsin. konuya dönersek, bizim erkeklerin çoğunun kadınlarla ilgili bir kriteri yok, tabiri caizse nefes alsın yeterci tayfa. nispeten daha entelektüel insanların bulunduğu ekşi sözlükte bile durum ortada. profil fotoğrafında kahve fincanı olan kadına aşk şiiri yazan dalyaraklar var, bunu gören kadınlar egolu olmayıp ne yapacak? kadın doğu alman gülle takımı oyuncusu gibi, memelerini duş alırken omuzlarına atıyor ama ben seçilmem seçerim diyor. çünkü sen onu daha görmeden özelden yürüyorsun. neyse sabaha kadar örnek verirdim de sinirlerim bozulacak, ben yatmaya gidiyorum.
  • bundan 3-5 sene önce bi' arkadaşımla sokakta dolaşıyoruz. rock'n coke kombine bilet almayı düşünüyordu. daha önce birkaç sefer gittiğim için bana, aklında olan bazı şeyleri soruyordu. böyle muhabbet ede ede yürürken şimdi hiçbir şekilde hatırlayamadığım ama rock'n coke'a dair bir şey için ''abicim müthiş bir şey, inanılmaz. görmen lazım'' benzeri cümleler kurdum ama bunu tamamen konuştuğumuz konuyla alakalı söyledim ve açıkçası sohbete odaklandığım için sağımdan solumdan kim yürüyor, karşıdan kim geliyor hiç farketmeden söyledim. zaten kalabalık olmayan mahalle içi bi' sokaktan geçiyorduk ve ben yüksek sesle konuşmuyordum. meğerse ben bunu söylerken yanımızdan yöremizden iki kız yürüyormuş ve bu söylediğim ''abicim süper mutlaka görmen lazım. müthiş bir şey vs...'' sözlerini kendi üzerlerine almışlar. üzerlerine aldıkları gibi bize de '' yuh artık, allahın belaları. inanamıyorum artık yolda bile yürüyemeyecek miyiz?'' dediler. biz, ''yok durum sandığınız gibi değil.'' filan demeye çalışsak da bir türlü inandıramamıştık. olayı anlamak istedikleri anlayıp gittilerdi. gün boyu sinirim geçmemişti...
hesabın var mı? giriş yap