• bir kadın olarak gözlemlediğim kadarıyla son derece doğru tespit.hatta bir sorunsal.tevazu yoksunluğu belli bir yerden sonra kibir ve kabalikla iç içe geçip çekilmez bir hal alıyor ve bu her türlü ilişkiye yansiyor.çoğunluk böyle olsa da mütevazı olanlarımız da var:)
  • yurt dışına taşınma kararı aldırtabilecek durumlardan biri.

türkiye'nin erkek kalitesi de epey düşük maalesef kadınlarda da bu oran toplum sebebiyle maalesef daha da düşük oluyor.

iş bu sebepten, tatlı yakışıklı ve zeki adamlar yalnız olmak zorunda kalıyor. ya da türkiye'den kaçıyor.

(bkz: nüfusun azaltılması gerekliliği)
  • turkiyede erkeklerin asiri ilgisi ve sapikligi yuzunden guzel kizlar bir muddet sonra cevrelerine inanilmaz kalin bir duvar ormekte ve kendilerine yaklasan erkegi otomatikman uzaklastiran koruyucu bir maske takmaktadir.

normalde oyle olmadiklari halde cogu endemik sebeplerden ukala, gicik ve kendini begenmis davranmaktadir.

bu yuzden turkiyede guzel ve mutevazi kiz bulmak oldukca zordur.

bir kac kez (belki uzunca bir sure) terslenmeyi ve gicik bir insanla muhattap olmayi goze alirsaniz. eger sansiniz varsa gicik sandiginiz o kisinin aslinda oyle biri olmadigini kesfedebilirsiniz.
  • aradan gecen 2 yildan sonra bakiyorum daha da zorlasmis olan durum.

p.s : entry'i msg ile hatirlatan degerli caylagimiz lmrvnx'a sevgiler.
  • zor olanı başardığınızda, evren bir şekilde sizden yine aldıysa, artık daha zor olan.
  • eyy yüze sözlük var olmasına var da hatta buldum bugün ilk defa konuştum ama kızı daha tam tanımıyorum ailesi ve ailesinin görüşü bize uyuyor ailemde beğeniyor ama hayırlısı diyelim allah yazdıysa olur.
hesabın var mı? giriş yap