94 entry daha
  • türk olmakla hiçbir farkı olmayan durumdur. ama bdp'li kürt ve pkk'lı kürt ise yaptıklarından/söylediklerinden dolayı herşeyi hakediyor. sokakta, dolmuşta, otobüste, okulda veya herhangi bir yerde kürt diye dışlanan hiç kimse görmedim.

kürt diye dışlananlar kendilerine sorsunlar bakalım, "biz gerçekten kürt müyüz, virüs müyüz?"

kürt var kürt var arkadaşım, beraber kürçe şarkılarda halay çektiğimiz kürt müsün, vatanın tüm nimetlerinden faydalanıp nankörlük yapan kürt müsün?
  • orospu çocuğunun türkü kürdü olmaz arkadaş...

teröriste destek veren kürt ne kadar şerefsizse, depreme "oh olsun" diyen türk bir o kadar şerefsizdir.

ilahi adalet varsa eğer, bu orospu çocuklarını mutlaka bulur merak etme. yoksa da koy götüne rahvan gitsin, türk adaletinden bi cacık olmaz.
  • mühim olan x yerde y olmak, y yerde x olmak değil, içinde bulunduğun duruma rağmen insan olabilmeyi başarmaktır ve bu da anlaşıldığı üzere her babayiğidin harcı değildir. yoksa isteyen istediği yerde istediği olabilir.
  • turk olmaktan farksizmi$.

1999 depreminde "oh olsun i$te, allah belanizi verdi" diyen/yazan bir kurt hatirlamiyorum ben.

turkiye'de kurt olmak, sen enkaz altindayken bir ba$ka $ehirdeki vatanda$in "iyi oldu" dedigini bilmek artik. daha otesi yok. kim kime kalle$lik, du$manlik yapiyor bir oturup du$unun.
  • ruh halinin guvercin tedirginliginde olmasidir. bir yanda otorite boslugundan ortaya cikmis agalar, diger yanda dis kaynaklar tarafindan finanse edilen, halki savundugunu iddia edip bolgeyi onyillarca geriye goturen teroristler, diger yanda devletin resmi eskiyalari korucular, diger yanda deneyimsizcene bolgeye yollanmis genc askerler. sosyal acidan hic bir yatirim yapilmamis bir yerde yasamak; hor gorulmek, goc etmek zorunda birakilmak, dagilmak.
  • şu an çok kritik bir noktadır. günümüzde, terörist saldırılar ardından şehitler için dökülen göz yaşlarını, insanların kızgınlıklarını, güneydoğu ve doğudaki insanların garibanlığını, mağduriyetini, atatürk'ü, türklüğü, kürtlüğü, anaları, bacıları ve depremi, yangını, seli, kısacası önemli - değerli ne varsa, bölücülük propaganları ve düşmanca söylemleri için kullanan birilerinin maşası caniler dolu. bu provokatörler, bu aşağılık caniler ve kim olursa olsun, dolduruşa gelen, insanlığını kaybeden herkes birliğe, kardeşliğe, insanlığa ve barışa kurşun sıkan vicdansızlardır.
  • aslen toplumun umru olmayan şeydir. bisürü farklı etnik köken bir bayrak altında yaşar, benim vatanım, ülkem burası diyen alman, kenyalı için de böyledir bu.
    ancak ülkenin sınırlarını, misakı milliyi bilerek burada yaşarken, kalkıp hastalıklı düşüncelere giren alman, kenyalı veya kürt, ülkenin askerini öldüren ve kendini kürt olarak tanımlıyorsa, toplumun bu kesimini rahatsız etmesi gereken durumdur. şuyum, buyum, burası benim ülkem diyen herkes seni koruyan askerini, bayrağını korur. eğer sanıyorlarsa toplumdaki herhangi bir birey gibi davranan kürt arkadaşlara durduk yere farklı davranılıyor, bu militanların masturbatör uydurmalarıdır. iran'a gitsinler, suriye'ye gitsinler arkadaşım, yok burada onlara yer! ne bu dünyada ne diğerinde.
  • yaşadığınız bir doğal afete "ilahi adalet" yorumu yapan orospu çocuklarına tanık olmaktır.
    insanlığın enkaz altında kaldığına şahit olmaktır.
677 entry daha
hesabın var mı? giriş yap