• yalnızca 30 metrelik mesafe için sizi sollamaya çalışıp hayatınızı tehlikeye atan orospu evlatlarının arasında gitmek istediğiniz yere ulaşmaya çalışmaktır.
    sadece gitmek istediğin yere arabayla varmaya çalışmak değil, oraya "mümkün olan en kısa sürede" varmaya çalışmaktır.
  • araba kullanabilmenin dışında, bazı özel meziyetler geliştirmenizi zorunlu kılan durum.
    yazılı olmayan trafik kurallarını da ayrıca bilmek gerekir.
  • sinir küpü olmayı yanında getirir. küfretmediğim bir sefer yok şu arabada. yayası ayrı mal, ters yönde giden motorcusu ayrı, önündeki milimetrik boşluğu doldurmak için çırpınan makasçısı ayrı. varacağım yere ulaşmaya çalışmaktan çok kaza yapmamaya çalışarak geçiyor şoförlüğüm.
  • sadece acemilerle uğraşmak değil usta şoförlerle de uğraşmayı gerektirir. en usta şoförler belki toplu taşıma araçlarını kullananlardır, öyle olması gerekir ama bu usta şoförler kendilerine ustalardır sadece. 2 sene önce henüz daha 2. defa e-5'e kendi kullandığım araçla çıkmışım çok dikkatli sürüyorum yani. yağmurlu bir havada bir belediye otobüsü yanyolda sinyal vermeden durakta öyle bir durdu ki cep falan da yok, indirdim tamponu aşağı. kullandığım araba da 94 model kartal'dı.
  • bencillik bence ben her fırsatta yayalar yol vermeye çalışırım sonuçta bende yaya idim önceden tabi çalışmamın sebebi ise arkamdakile tampon tampona gitmiyosak geçerli olur tabi
hesabın var mı? giriş yap