• 23 haziran da eko başkana oy verin de ondan sonra gidelim gitmeyelim konuşuruz .
  • yok kardeşim gitmiyoruz,sonuna kadar burdayız. biz değil onlar gidecek...
  • (bkz: ben ben ben)
  • para vardı da biz mi durduk
  • aq ülkeyi terk etsen ne olacak için içini yedikten sonra kime ne anlatacaksın ya da ne anlatıyorsun adamlar mutlu abi seçimlerin iptal edilmesine bile coşku ve sevinçle karşılıyorlar sen girmişsin kalmışsın çokta önemli değil onlar için sen hiç değilsin!
  • istanbul’da yaşayanlar adam gibi oyunu kullansın sonra nereye istiyorsa gitsin en azından bunu yapın,ölmezsiniz.
  • vatandaşı olmanın artık çok büyük külfetler yüklediği bu ülkede üniversitede çalışmaktayım ve günden güne gitmeyi kafamda artık yer ettim ayrıca neresi olursa umudum da kalmadı fazla.
    29yaşındayım ve çok yoruldum.
    bu ülke beni çok yordu. ne gençliğim kaldı ne geleceğe dair umutlarım.
    nefes bile alamıyorum artık.bir umut gidebilmek için.
  • bu sefer hortlamasının nedeni ne seçimde istenilen adayın kaybetmesi ne de zıt görüşteki iktidarın eze eze kazandığı bir seçim sonrası hezeyanlardır.

sadece adaletsizlik. adaletin olmadığı bir ülkede yaşamanın getirisi.

"tarih sizi yazacak" gibi büyük sözler var. yazsın. sikeyim tarihini gençliğimiz heba oldu.
  • arkadaşlar ister gidin ister gitmeyin türkiyenin cahillik ve karanlığa boğulmuş bir bok çukuru oldugunu kabul edin.

kendinizi bulgaristanla gürcistanla ermenistanla ukraynayla filan bir görmeyin.

ermenistanda halk darbesi oldu lan, ukraynada komediyen seçildi eski başbakan rakibimi tebrik ederim deyip gitti.

aranızda kendini bu ülkelerden üstün gören varsa soruyorum : olm siz kim köpeksiniz ?

seçim mi yapabiliyosun ? senin dengin iran, irak, pakistan, ve 3. sınıf afrika ülkeleri.

önce herkes yerini bilecek.
  • tatava yapmayın yallah avrupa’ya.
hesabın var mı? giriş yap