• göz renklerinin en güzeli.
    şöyle ki; bu göz rengi, fazla aydınlık olmayan ortamlarda yeşil renginde görünür ve yeşil göz etkisi yapar
    aydınlık ortamlarada ise, mavi renkte görünür ve mavi göz etkisi yapar.
    bu göz rengine sahip kızların hiç yanlız kaldığını görmedim.
  • ülkemiz dizi yapımcılarının tercih kriterlerinden biridir.
  • letonyanın kahve rengi gözüdür.
  • tanıdık insanların yeşil mi mavi mi olduğuna karar verememesine sebep olan, tanımayanların dik dik bakışlarının rahatsızlığını sadece bu göz rengine sahip olanların anlayabileceği göz rengidir.

ayrıca (bkz: #25432600)
  • bir kızda bunlardan gördüğüm anda gerçekten dünyam şaşıyor, sanki o kız bu dünyadan değil de uzaylıymış hissine kapılıyorum. gerçekten insana çok farklı bir özellik katan göz rengi, turkuaz gözlere sahip bir kız görünce resmen saygı duruşuna geçiyorum. bir insanda ilk baktığım şeyler gözler olduğu için, turkuaz gözlere sahip bir kız çok güzel olmasa da beni inanılmaz derecede etkiliyor. erkeklere çok yakışmıyor ama bir kızın gözleri bu renk olunca olay direk bitiyor benim için. böyle gözlere sahip bir kız arkadaşım olsa sabaha kadar gözlerine bakarım sıkılmadan, çok ciddiyim. rüya gibi..
  • buna sahip olup da açıklamaya çalıştığınızda anında zamanın ötesine gönderilmenize neden olabilir.

(bkz: #24719281)

(bkz: #24727678)

benim suçum ne hacı?
  • yeşil giydiğinde yemyeşil ( bak yeşil yeşil),mavi giydiğinizde,denizde,havuzda mavi(mavi mavi masmavi).babaanne'den genetik miras.
hesabın var mı? giriş yap