• turkuvaz medya grubu iştiraki.

mecidiyeköy'de eski nt'nin yerinde görülebilecek aynı konseptte kitabevi-kırtasiye.

edit: tüm nt ve d&r'ların yeni sahibi. kısaltılmış haliyle tvek
  • el koyulan n&t kitap kırtasiyeyi devir alan yeni firma. yine turkuvaz medyaya gitmiş.
  • okul alışverişi kampanyaları için uğradığım ve gayet memnun kaldığım mağazalar zinciri.

199 tl'lik alışverişe çanta veren bir kampanyaları varmış, beleşten bir tane çanta almış oldum. "ya ben o kadarlık alışveriş yapamam" diyenler için de çantalarda %30 indirim varmış. baya iyi lan aslında.
  • d&r'ın renklerinden ismine her şeyinin çalınmış hali. bir kerede orjinal bişi yapın lan. eski fetöcüler bugünün kahramanı oldu amk yerinde. bir şey almayıp, aldırmayacağım havuz medya mağazası.
  • islamcı d&r'ı.
  • ilk defa şahan gökbakar'ın banka reklamında gördüğüm, d&r parodisi sandığım, d&r çakması. daha adı ilk defa duyulan şeyi de şahan'ın türkiye'nin kitapçısı vesaire diye övmesinden bir boklar olduğunu anlamalıydım. nt'nin tayyipize edilmiş haliymiş.

edit: virüs gibi yayılıyorlar lan. d&r'ı da satın almışlar.
  • ohh neyse ki reklamları çıktı da merak edip baktım neymiş diye.

ta haziranda başlığı açılmış halbuki. reklamları sayesinde turkuvaz'a ait olduğunu öğrenmeseydim kazara girip alış veriş yapabilirdim allah korusun.
  • feto nedeniyle el konulan nt kitap evinin yeni adidir. turkuvaz grubu tarafindan satin alinmistir. yani yersen
  • yeni sahipleri logo ve marka konusunda o kadar aceleci davranmışlar ki, "şirket elimize geçsin de, marka-logo falan hikaye" demişler resmen.

komik olmuş. d&r çakması desem o da değil. t&k yazmıyor. tvek yazıyor resmen.
  • halkbank reklamında görünce ehehehe d&r la nasıl dalga geçmişler ya diye düşündüm ama ciddilermiş meğersem. adamlar ciddi ciddi böyle isimlendirmişler. abibas gibi sqny gibi bişey olmuş bu.
hesabın var mı? giriş yap