• şöyle bir kullanımı da varmış, ne güzel.
  • ilginc bir sekilde ambalajindan tertemiz sekilde cikarilmis ve tuvaletin yakinindan bile gecmemis olmasina ragmen insanlarin elini, yuzunu silmekten kacindigi seydir.
    bir gun pecete bulamayinca yemege tuvalet kagidi getirmistim, arkadasimin anlamsiz bakislarindan sonra hemen geri goturdum tabi.
  • gecen aksam 36 lik alip hic utanmadan marketten eve tasidigim rulolar got yirtan cinsten, atsan atilmaz satsan satilmaz. cok pismanim sozluk.
  • son aldığım örneği ile sorunlarım olan ürün.

papatyalı, çiçek kokulu çok gördüm de; kurabiye kokulu olanı alırken keşke üzerini okusaymışım.

noel geyikleri desenli ve ambalajına göre "kış kokulu"... bildiğin noel kurabiyeleri kokusu bu.

şimdi kurabiye kokan bir tuvalet kağıdını kullanmak... psikolojim bozuldu, bugün yenisini almalıyım.
  • genç yaşta götünüzü kese kağıdı gibi olanına alıştırırsanız ileride her ortama uyum sağlar sıkıntı çekmezsiniz.
  • kendisini kullanmayan insanlarin da var oldugunu dehsetle ogrendigim sey.
    bi yastik bi de bunsuz bi hayat tasavvur edemiyorum.
  • gerçekleşen boşaltım sisteminin ardından anüs ve çevresi olarak tabir ettiğimiz alanda kalan dışkı kalıntılarını sürtünme vasıtasıyla popodan bir anlamda kazıyarak arındırmaya yarayan aparat, temizlik aracı.
  • öğrenci evlerinin birincil temizlik aracıdır. acil durumlarda örneğin annenin eve gelmesine 1 saatten az kaldığı durumlarda evin her yerini temizleme özelliğine sahiptir. aman nolucak altı üstü tuvalet kağıdı ne yapabilir ki en fazla diye küçümsememek gerekir, temizlik anlayışının en önemli temsilcisidir.
  • sadece rulo sayısı ve raf fiyatı üzerinden optimum fiyatlısı alınamayan üründür. hadi işin içine
    rulo metrajını ve kat sayısını da soktuk, yine de yaprak kalitesi -siz paketi açmadıkça- bir bilinmeyen olarak kalıyor; x markasından 3 yaprak, y markasından ise 5 yaprak kullanarak hacetin giderilebildiği ancak eve geldikten sonra anlaşılıyor.

bu nedenledir ki, tuvalet kağıdı endüstrisi tarafından kazıklanmamış tuvalet kağıdı tüketicisi yoktur.
hesabın var mı? giriş yap