• bir ülkenin ekonomisi dolar üzerinden ölçülemez dedikten sonra kapattım. ağır salak bir argümandır. arkadaşa biri toplu iğnenin dahi dolar üzerinden ithal edildiğini, doların yükselmesinin yanında tl değerinin düştüğünü, dolar üzerinden ithal edilen her şeyin dolar kuru yüzünden zamlandığını anlatsın. ben anlatırdım ama cik cik kullanmıyorum.
  • tweet altında mahfi eğilmez'e "hocam yorumunuz var mıdır" diye soran birine karşılık mahfi eğilmez "yok. zaman değerlidir, sevgiler" cevabıyla yanıt vermiş. güldürdü.

https://twitter.com/…mez/status/1295295491937390592
  • 45 evet yazıyla kırkbeş tiviti olan. bunlardan 25'i retweet olan, bu 25 retweet'in beş tanesi sabah gazetesi beş tanesi erdoğan'ın tivitleri olan, twitter'a nisan 2020'de katılan, akp'nin sosyal medya harcamalarını gözler önüne seren bir saçmalık.
  • aynı zamanda daha geçenlerde dolar düşecek şahlanacağız diyen kızdır.

baktılar düşmüyor siktir et diyorlar şimdi de.

ayrıca medeni cesaretine de hayran kaldım, bu ekonomiyi sahte profil resimleri olmadan açık açık savunacak yüz çok az insanda var. emeğinin karşılığını almıştır umarım.
  • demezler mi altının gece vakti döviz kurunda ne işi vardı diye! ben ikna oldum
  • aşık olup yandığı yakıldığı adam chp'li, ateist, komünist, arap düşmanı, izmirli falan çıkar umarım dediğim kızdır. peşinde sürünsün bu zeka küpü de.
  • hilal kaplan, kocası süheyb öğüt ve onun kardeşi selman öğüt'ün başını çektiği bosphorus global'in, yani bilinen adıyla pelikan terör örgütü'nün elemanlarından biri oluyor kendisi. diğerleri feyza öznur ve cumhur frankfurt.

devletin parasıyla kurulan ve yönetilen bu örgütün amaçlarından biri berat albayrak ve fahrettin altun propagandası yapmak. modern görünümlü troller yardımıyla ak partili görünüp muhalefeti karalamak.
  • inşallah dediğin gibi ekonomi göklere uçar da biz de göt oluruz. inşallah siz en akıllı, en herşeyi bilen, en mantıklı insanlarsınızdır da biz cahil cuhela çomarızdır. yoksa boku yedik.
  • küfretmicem, küfüretmicem, küfretmeyecegim, küfür etmeyecegim.

sadece haklısın denilerek geçilmesi gereken kız.
hesabın var mı? giriş yap