ego masturbatoru

  • 394
  • 4
  • 1
  • 0
  • 5 gün önce

kanzuk

yaklaşık 5 yıllık yazar, 10 yıllık da okurum.

yok temadır yok şudur budur diye çok sezenişte bulunduk, yeri geldi taşak geçtik yeri geldi ciddi ciddi kızdık.

ama ilk defa, karşımızda saf kötülüğün durduğuna inanıyorum.

kardeşim doğum sırasında doktor hatası yüzünden oksijensiz kaldığı için zihinsel engelli. biz bununla 20 yıldır yaşıyoruz.

ben babamın gözleri dolduğunda, annem gece uyandığımda balkonda sessizce oturduğunda sebebini biliyorum. o günden beri ne kardeşim normal birisi oldu, ne benim normal bir hayatım oldu, ne de annem ve babamın arkadaşları gibi normal bir hayatı oldu. kardeşimin durumu yüzünden annem hiç "normal" bir gün geçiremedi, hiç diğer arkadaşlarıya beraber "normal"
bir anı olmadı. hayatı boyunca. ailenizde öyle bir birey olunca, etrafınızda da pek kimse kalmıyor çünkü.

yaşadıkalarım kadar, yaşayacaklarımı da biliyorum. hiç bir zaman normal bir hayatımızın olamayacağını da.

doğum olduğunda 3 yaşındaydım. keşke diyorum, daha büyük olsaydım ve bir şey yapabilseydim. ki yapacağım şeyler de çoğunuzun takdir etmeyeceği şeyler olurdu.

ama burada madur aile, gelmiş efendi gibi sözlüğe yazmış. birkaç algı yönetmek için parayla yazılmış olduğu belli olan "madur dışındaki herkesle derin empati yapma ihtiyacı" duyan arkadaştan başka da gerkes olmuş.

yani madur aile ne yapmış kanzuk?
yazmış. ne yapmış? yazmış amk yazmış. çok gerekliyse hastane de çıkar çatır çatır koyar karşı metnini buraya eyvallah deriz.

ama sen ne yaptın?
sildin lan adamları. yukarıda anlattıklarımı yaşaması muhtemel olan ama hala gelip ekşide sadece adaletin yerini bulması için iki kelam eden adamlara bunu yaptın.

çoluğundan çocuğundan çıksın demeyeceğim. damarlarında dolanan asil yağın bir damarına hükmetmeyi denemesine çok yok gibi duruyor.

umarım henüz çocuğun yoksa çocuğun olmadan o gün gelir. çünkü hiçbir çocuk böyle bir karaktere maruz kalmamalı.

iğrençsiniz amk. al bu entryi de, beni de uçurmazsan hatırım kalır. ama aynaya baktığında bunu yapmış bir adamla sonsuza kadar yaşamak, bu da senin payın.

yemin ederim kızgınlık falan değil, midemi bulandırıyorsun.

devamını okuyayım »
24.05.2017 10:45