ego masturbatoru

  • 394
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

türk kızı

önce şunu söyleyeyim; türk kadını dünya ortalamasının çok çok üzerinde güzeldir. özellikle güney amerika ülkelerinin ortalamalarından çok daha güzeller. kişisel olarak da türk kadınını bütün kusurlarına rağmen tercih ederim. ama yazacaklarım, türk kadınının tercih edilmesinden çok tercihleri üzerine.

türk kadınıyla ilgili sorun şurada başlıyor, ben türk kadınının istediği erkek olmak istiyor muyum? kesinlikle hayır. türk kadını kendisine saygı duyulan bir ilişki istemiyor. eğer saygı duyulacak bir kadın istiyorsanız, bu kesinlikle türk kadını değil. zira türk kadını tamamen ilkel güdüleri yönetiminde, karşısında da ilkel bir adam yaratma sürecinde. eğer bir türk kadınını akşam eve geldiğinde günün yorgunluğunu üzerinden atacağı bir kokteylle yada yeni öğrendiğiniz ev yapımı bir çikolotayla karşılamak istiyorsanız, o kadın sizi övecek, o akşamın tadını çıkaracak ama uzun vadede size saygısını kaybedecektir.

ki bunun başıbüyükte bir gecekonduda yaşayan kadında da, bir plaza çalışanında da, bir akademisyende de aynı şekilde çalışacağını iddia ediyorum.

gelgelelim türk kadınının istediği erkek tipine, aslında olunması en kolay tipi istiyorlar. yani türk kadınının beraber olmak istediği erkek olmak çok kolay. o yüzden dışarısı aynı tip heriflerle dolu. çoğu aslında potansiyelinin çok altını yaşayan, türk kadınları tarafından basitleştirilmiş ve kabalaştırılmış iyi çocuklar. burada sorun, bu tipi olamamaktan çok bu tip olmaya direnmek.

eğer bir türk kadınıyla beraber olmak istersen ve olman gereken şeyi biliyorsan iki seçeneğin var. ya kendinden vazgeçeceksin, yada bir türk kadınıyla olma fikrinden. çünkü türk kadını kendisi için bir şey yapandan değil, kendisine bir şey yaptırandan yana olacaktır.

eğer siz akşam eve gelen kız arkadaşınıza kokteyl hazırlayıp, hafif bir müzik koyup hala saygı görmek istiyorsanız, kesinlikle arasığınız kız türk değil.

bir türk kızına sorduğunuzda muhtemelen bunların tam aksini söyleyecektir ama türk kızıyla ilgili ikincil sorun, söyledikleri ve eylemleri arasındaki derin tutarsızlıktır. batı kaynaklı filmler ve kitaplardan eşit ve saygılı ilişki tarzını ezberleyip konuşup, şark kadını hayatı yaşamayı tercih eder.

devamını okuyayım »
11.01.2016 01:46