• appstore'a yeni eklenen, aynı renkli noktaları seçerek verilen hedefleri tamamlamaya yönelik bir puzzle oyunu. güzel düşünülmüş oynanış biçimi, sade grafikleriyle gayet zaman geçirtecek bir oyun.
  • müziğine bayıldım. oyunu oynamayı bırakıp telefonun ekranını müziği dinlemek için açık tutuyorum.

benim gibi müziği arayıp da bulamayanlar için, işte o müzik:

https://blend.io/project/538b802715d29dac5d000013
  • daha ilk bölümlerinden insanı zorlayan, fakat buna rağmen rahatlatan bir oyun. strateji geliştirmeden geçemeyeceğiniz bölümler daha 20. levellerde başlamakta, 85 tane level olduğunu düşünürsek gerçekten zorluyor adamı.
  • tek uyuz oldugum nokta kare yapma kismi olan muzikleri cok tatli guzel oyun.

simdi dort adet noktayi seciyorum ve haliyle birakiyorum o son birlestirmeyi atliyorum, sonra da sinir oluyorum!
    ama aninda melodisiyle yatisip, pamuk gibi oluyorum :)

indirin, oynayin, dinleyin.
  • candy crush sürükleyiciliğine sahip zor oyun. (bkz: buralar değerlenir)
  • yeni takıntım. evde, yolda, işte oynamaktan kendimi alamıyorum. canlarım bittiğinde ise hiç üzülmüyorum çünkü harika bir ana menü müziği var. takıyorum kulaklığımı ve kendimi klibin içindeymişçesine hissederek yürümeye devam ediyorum. oynayın, oynatın. hem gerçek hem mecazi anlamda.
    dıp dıp dıp dıp.
  • günlerdir 72. seviyede takılıp kaldığım oyun. daha önce de bazı turlarda kısa süre takıldığım olmuştu ama ilk kez verilen hedefle alakalı hic bir şey yapamadan sadece noktaları birleştirip duruyorum. çıldırmak üzereyim. *
  • 59. seviyesi geçilemez oyundur.
  • an itibari ile 110. level'i tamamlayip hayatimdan cikarttigim oyun.
    hem dots bagimlilarinin sevecegi, hem de dots oynamamis kisileri kendisine hasta edecek bir potansiyeli var, uzundur boyle keyifli bir oyuna denk gelmemistim.
  • 72. bölümü neredeyse 50. defa oynadım ama istediği 7 çapanın en fazla 4ünü indirebildim. bu kadar zor yapmanıza ne gerek vardı amk. ayrıca ateş topları çok sinir bozucu böyle giderse kaldıracam laneten bi oyun yüzünden stressiz hayatıma stres katıyorum amk.
hesabın var mı? giriş yap