• sahte hesaplar açarak kendi yazdığı entry'leri favorileyen bir yazar.

hesap profili

favorileyen çakma hesapları
  • alnımızın akıyla çaylak olduğumuz yerde türlü dalavere çeviren yazar.
  • işsizliğin bukadarı, onların hepsi için bir mail adresi almak lazım, hadi diyelim hespinin şifresi aynı ama o hesaba gir ondan çık ona gir büyük işsizlik.
  • iddialar doğruysa gereği yapılır bence.
  • insanları sanki çok normal bir şey ve durummuş gibi iltica etmeye özendiren/yönlendiren yazar. bir de bana "kaldıkları yer otel gibi, sağlık sistemlerinden bahsetmiyorum bile" falan diyip engellemiş. bir ülkeye iltica ederseniz bir daha türkiye'ye gelemeyeceğinizden bahsetmemiş. ya da türkiye cumhuriyetinin sizin iltica talebinizden haberi olursa hakkınızda işlem başlatacağından. dinlemeyin böyle müptezelleri, büyük ihtimalle yurtdışında ve türkiye'ye gelmesi mümkün değil. o yüzden atıp tutuyor. ilk defa cimer'e birini şikayet ettim.
  • uzaktan konuyla alakali bilgisi varmis gibi gorunuyordu. test etmek icin cevabindan emin oldugum bir soru sordum dogru cevap verip beni de engelleyen ruh hastasi yazar.
  • çok değişik kafalarda bir yazar; hitler suçlu değildi demiş, fransa'nın afrikayı sömürmesini savunmuş, başka biri yüzünden dinden çıkmış falan çok ilginç çok.
hesabın var mı? giriş yap