• eski trafik hastanesi. randevulu çalışan, temiz, çalışanlarının güler yüzlü olduğu, sorununuzu mutlaka çözmeye çalışan bir hastane. özel sağlık sigortası kullanmıyorsanız (ki kullanmayınız, bacağınızı gereksiz yere 3 kere alçılarlar mesela) devlet güvencesi ile ödemelerin az bir miktarını ödeyerek faydalanabilirsiniz.
  • tam adı `ufuk üniversitesi tıp fakültesi rıdvan ege hastanesi`'dir
  • elini verince kolu bırak adamın götünden bile kan alma potansiyeli olan hastane. soğuk algınlığı şikayetiyle gitseniz bile en az iki üç tahlil yapılmadan hastaneden çıkma şansınız çok azdır. çukurambar, balgat, emek, 100. yıl semtlerine yakın olması ve telefonla randevu alınması, balgat'ta oturan şahsımı bu hastaneye yönlendirmektedir.
  • söyle bi sitesi var:
    http://hastane.ufuk.edu.tr/

edit: evet direkt iis default page. sitesi bile yok yani.
  • kardiyoloji de ekokardiyografi çektirmek için bir hafta sonraya randevu veren özel hastane. hasta gider lan o kadar zamanda belki. araya hoca sokunca da kızıyorlar. ya tabelanı değiştir biz devlet hastanesiyiz ve sağlık ocağından halliceyiz diye ya da yazdığının hakkını ver. sonra çalışan sekreterleri araya adam sokup bizi zor durumda bırakıyorsunuz diye bağırıp çağırırken "vasıfsız" deyince kızıyorlar. kısaca "ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol" çelişkiye düşüp boş yere laf yeme.

bazı sekreterlikleri vasıfsız insanlardan oluşan vasat altı sağlık ocağı.
  • biraz pimpirikli bir hastane olduğu doğru. mide problemim için gittim, kendimi karaciğerim için tetkikler yaptırırken buldum, sevk ettikleri diğer bölümlere de gitmedim hatta.

şikâyetle alâkalı, alâkasız bir sürü tetkik istenmesi özel hastane olmasına da bağlanabilir ama, babamın prostat kanseri olduğunu ilk fark eden ve uyaran da bu hastanenin kardiyoloğuydu. doktorları, kendi uzmanlıkları dışında da yönlendirme yapıp, farkında olmadığınız hastalıklarınızı ortaya çıkarabiliyorlar.

bir de, 4-5 doktora göre kişisel bir değerlendirme yapacak olursam, burda karşılaştığım doktorlar, bana özel hayatlarında da iyi insanlarmış gibi geliyor, sanki hep güleryüzlü ve kibarlar.
  • randevu servisinde calisanların pek guven vermedigi hastane...
  • acil bir durumda daha ismini tam söyleyemeden ecelden öleceğiniz hastane.

+kanamam var şöför bey acil!
    -nereye?
    +ufuk üniversitesi tıp fakültesi rıd...
  • cagri merkezi/randevu merkezi vs adı altında verdikleri telefona, konusamayan ama daha da kotusu anlatilanı anlamayan tek "bir" eleman koyduklarını sandıgım yer
    hesapta özel universite, ondan fark bundan fark seklinde ama bir randevuyu vermekten acizler...
  • özellikle bazı bölümlerinde üst düzey profesörlere sahip nezih bir hastanedir.

sakinliği, güleryüzlü personeli ve hizmet kalitesi ile genellikle giden herkesin aile hastanesi olmaya başlar.
hesabın var mı? giriş yap