• eksi sozluk bi siki begenmeme timi'nin kurbani solak asci. gayet de sahane tarifler veriyor.
  • pişirdiği herşeye yakışıklı diyen zat. bunun bir de arkadaş versiyonu var arda türkmen
  • valla habire bok atılmış fakat bence çok kral yemek yapıyor. hızlı, pratik, sunumda süper. takıntı oldu 3 gündür, kaçırmadan izliyorum.
  • başta biraz antipatik gelse de, sınırlı zamanda biraz dağınık çalışan şef. şef diyorum, 2 yumurta kıranın aşçı, 1-2 restauranta gidip yemek yiyenin gurme olduğu ülkemde adam bildiğin gayet 10 numara şeftir.

http://www.hotelrestaurantmagazine.com/…nusturacak/

"son 5 yıldır unilever’de çalışan bu zamana kadar burger king’in bütün soslarını yapan, mcdonald’s gibi markalara yeni soslar kazandıran, knorr ve carte d’or ile workshop buluşmaları düzenleyen, kalabalık gruplara sürekli eğitimler veren aktif isim uğur volkan uysal..."

daha ne yapsın adam anlamadım...

not: akranı jamie oliver'a programında bulaşık yıkarken hiç rastlayamadım.
  • sırf bıçak kullanımı için bile izlenecek aşçı.bazıları temiz değil diye eleştirmiş yahu adam evinde değil tekrar söylüyorum epi topu 30-35 dakika sürecek bir program yapıyor.önemli olan yemekleri yetiştirebilmesi,tabağı ya da herhangi bir şeyi temizlememiş olması değil.
  • kanaldaki en samimi şef. bugün tanışsam nasılsın abi desem hemen muhabbete girecek gibi.

ayrıca her yemeği farklı, hiç bilindik değil, tamamen orijinal. diğer ustalarla arasında heralde üç-dört kat fark var. bunlarında yanında 3 yemeği aynı anda yapacak kadar hızlı ve yemek yaparken arkadan müzik gerektirmeyecek kadar da hoşsohbet abimiz.

muhabbeti güzel bu abimizin, yemekleri tüm saygısı ve nezaketiyle sunuşuna hayranız.
  • turkmax gurme'deki şefler arasında en güzel yemekleri yapan şef bence.

yalnız ellerini yıkadıktan sonra o kadar çok kağıt havlu harcamasa daha iyi olur.

yemek yapmak çok yakışıyor kendisine bence, bir de çok yakışıklı.*
  • turkmax gurme kanalında görüp önce herkes gibi dağınıklığına takılıp ne şaşkın adam dediğim kişi. ama izledikçe alıştım. insanlara yemek yapmayı sevdirmeye yönelik gayelerle nasihatlerde bulunmasını sempatik buldum izledikçe. kendi savruk hareketleriyle yemek yapmayı çok sevdiğini belirttiği söylemleri arasında tutarsızlık olsa da, ben tuttum.
  • film izliyor gibi izlediğim adam. nasıl heyecanlı, renk uyumlari, olabildiğince yuksekten rendelemeler, tepeden tavalara birakmalar malzemelere saygı bu olsa gerek. biraz daha hafif yemeklere yonelmeli bence yoksa tarifleri güzel ama soslari aşırı kalorili. adam yemek değil de sanat eseri yapiyor gibi mutfakta. seviyorum.
  • müthiş solak. diğer tüm şeflerin eline verir.
hesabın var mı? giriş yap