• nevşin mengü açıklamasıdır.

"ümit özdağ, iyi bir medya ajansıyla anlaşmış. ciddi bir trol ordusuyla sürekli gündemde kalıyor. makul ve demokrat kimseyi istemiyorlar. seçmen merkez sağ ile aşırı sağ arasında sıkıştırılıyor."

kaynak

ben sade bir vatandaşım. para da almıyorum, troll de değilim. ümit özdağ'ı destekliyorum. mülteci akınının ve sınırların açılmasının bop'un bir aşaması olduğunu, ve bunun bizi iç savaşa ve parçalanmaya sürüklediğini anlatıyor. uyarıyor. atatürk milliyetçiliğinden bahsediyor. sizi rahatsız eden nedir hala anlamış değilim.

edit: mesaj kutuma seviyesiz mesaj atanlar var. bu vatanı gerçekten seviyorsanız, yanlışa yanlış diyebiliyorsanız, hdp veya fetö sempatizanı değilseniz; beni gayet iyi anlarsınız. yoksa böyle kuduz köpek gibi saldırırsınız. ben ırak veya suriye gibi olmak istemiyorum. muhalifcilik oynayanlarla gerçek muhalefeti de ayırt edebiliyorum. nokta.

edit2: biri mesaj atmış. hdp'nin oylarına sike sike muhtaçmışız. türkiye parçalanacak, kürdistan kurulacak diyen teröristbaşının yeğenini mv yapan, dağ kadrolarına gençleri kazandırdığı aşikar olan bir oluşumun oylarına muhtaç değilim. muhtaçsak bu ülke bitmiş demektir. vatansever kürtler bizim arkamızda olur. kürdistan hayali kuranlar ise karşımızda!
  • vatandaş olmak trollük, vatandaşın sorunlarını eğip bükmeden konuşabilmek ajansçılık, halkın sorunlarına kulak tıkamak da makul demokratlık olmuş he? kişi kendinden bilir işi. herkes senin gibi yemlenmiyor nevşin.
  • beni iyi fonladılar, helal olsun. hani lan benim param? olmayan fonlamadır.imamoğlunun trolü nevşinin iftirasıdır.
  • şu nevşin mengü ve benzerleri artık siktirolun gidin hayatımızdan ya
    karşılığınız yok bu millette ,bayrakla,ezanla ,sınırlarla ,vatandaşla,sağla ,solla , herkesle probleminiz var .esas fonlanan sen ve senin gibiler .
    5 para etmez insanlarsınız .
  • nevşin mengü'yü beğendim bu kez. rüzgara göre yön değiştirmiyor. bir çok yandaş bile suriyeli, paki, afgan keh küh derken nevşin tam gaz...
  • bu ülkede eğer vatanseverseniz, milli haysiyet ve gurur sahibi iseniz, liboşlar sizi hemen aşağılar kategorize eder.

zafer partisi, cehapede ve iyi partide kandırılan, akapenin mahvettiği ülkesini kurtarmak isteyenlerin son sığınağı oldu.

siz vatan, onur, gurur kavramlarını bilmez ve anlayamazsınız.
  • özdağ'ın kendi ağzıyla itiraf ettiği gibi; büyük bir sosyal medya ekibi vardır. 20 tane paralı mürit buldun muydu, 200 tane keriz bedavaya gelir zaten tapınmaya.
  • benide tom&jerry fonladı diyerek katıldığım orduya selam
  • bu ülkenin en büyük sorunu bir pasaport, bir uluslararası ödül için ab fonlarına ve derneklerine yalakalık yapmak amacı ile bu ülkenin bütünlüğünü hedef alan liboş şerefsizler sürüsüdür. vatandaşın fikirlerine, tercihlerine bile saygı duymazlar. snob bir eda ile aşağılar ve 'biz sizin için neyin iyi olduğunu biliyoruz, siz susun ve denileni yapın' derler... hepsinin defteri dürülmeli...

alın size nevşin'in çalıştığı deutsche welle'nin gerçek yüzü:

deutsche welle nedir kısa bir özet
  • hayatımda hiçbir siyasi parti geçmişim yok, siyasi figür altında yorumum yok. ama ümit özdağ için sabaha kadar tüm sosyal medya platformlarında yorum atabilirim. çünkü ümit özdağ'a inanıyorum vatanımın bu halden kurtulmasını istiyorum. bunun adı trollükse evet trollüm
hesabın var mı? giriş yap