• "ramazanı bulun, ramazana 5000 lira verin. bu karıyı boşasın, bir daha da eve gitmesin. kızı evden alıp yatılı okula verin, orospu olacaksa okumuş orospu olsun."

fırat, umutsuzlar, 1971
  • ortalamanın üzerinde güzelliğe sahip olan hatunlardır. çoğunluğunun ailesinde çeşitli problemler mevcut olup para akışı bakımından sıkıntı yaşamaktadırlar. geçmişlerinde vurdulu kırdılı fırtınalı bir aşkları vardır kötü bitmiştir sonları travma sonrası stress halini yaşarlar. geçimlerini sürdürebilmek için ilk etapta sıradan işlerde çalışırlar ancak malum üniversite öğrencilerine verilen maaşlar belli bir süre sonra kayışları kopar vazgeçerler. ilk amaç en azından gündelik kafa dağıtma ihtiyaçlarını karşılamak için yaşıtları ve zengin bebeleri tuzağa düşürmektedir bir süre devam eder ancak sonra yetersizleşir. ikinci adım yaşça kendilerinden büyük aynı zamanda her dakika tacize maruz kalmak istemedikleri için evli zengin erkekler olur. ev kirası ve faturalar itelenir muamele karşılığında çeşitli hediyeler arada tatil kaçamakları gerçekleştirilir. bir kısmı karıyı boşatıp evlenir bu adamlarla ama genellikle bu tarz ilişkilerde problemli sıkıntılı biter. geriye üçüncü evre kalmıştır artık işin ticarete dönüşümü. öyle sağa sola gitmezler ya evlerinde yada lüks otellerde konaklarsınız eve geldiğinizde terlikleriniz önünüze konur sıcak soğuk ne içmek istiyorsanız hazırlanıp servis yapılır kısacası vip hizmet alırsınız.

bu tarz kadınları nedense zeki bulmuşumdur pragmatik davranıp beyinsiz hem cinslerimin çok güzel içinden geçerler zaman zaman anasını ağlatırlar.

her ihtimale karşı.

(bkz: bir arkadaşım ekolü)
  • fırat'ın * *sayesinde olan kızlardır.

--- spoiler ---

orospu olacaksa, okumuş orospu olsun.

--- spoiler ---
  • bunlar hayatın gerçeği lakin pek onaylamıyorum, gerçi ben buradan onları onaylayıp onaylamıyor olmam pek bir şey ifade etmeyecektir ne diye böyle ciddi bir enrty giriyorum onuda pek anlamadım.

(bkz: yapıyorlar abi durduramıyoruz)

tanım: ekmek parası kazanıyorlardır!.
  • post sovyet ülkesine dönmüşüz haberimiz yok. allah o kızlara da en güzelinden iyi bir iş versin de iğrenç insanlarla yatağa girmesinler. kolay bir şey değildir eminim.
  • çoğunluğu üniversiteli falan değil, 26-27 yaşındaki kartlardır.
  • ticarete erken atilmak. kolay yoldan para kazanmak.
  • kaynıyor amk. ama bulmak çevre ve para ister. öyle 3'e 5'e yapmıyolar bu işi. ciddi paralar isteniyor. hem kız hem aracı için.

peki doğru mu? değil. hatta suç bile. ama var böyle bi realite. ben hiç böyle bi beraberlik yaşamadım. yaşayan çok duydum.

hele bi tanesi kızın her yerini morartmış amk. herif azman gibi yarı özürlü sapık ibne amk. ama para var işte. genç ve körpe kızı görünce hacamat ediyor acımıyor götoş.
hesabın var mı? giriş yap