• uno ekmeklerinin poşetlerinin içinde evinizdeki her türlü yeri istila edecek kurtulması çok zor olan un bitlerinden var. poşeti elime alıp o böceklerin içinde gezdiğini görüp poşeti elimden titreyerek fırlatmam bir oldu. almayın, aldırmayın
  • ekmek fırınlarının sterilize olmadığını düşünerek sürekli uno kullandığımdan beni derinden yaralamış olay. bir daha almayı düşünmüyorum bu olay üzerine. cappy canavarından sonra nur topu gibi bir uno canavarımız olmuştur.
  • .m biti duymuştum ama un biti ilk defa duyuyorum. halk ekmek tost ekmeklerine devam.
  • fırından aldığım ekmekte bilimum mide bulandırıcı şeyler çıkınca uno ya yönelmiştim. yaklaşık 1 ay önce aldığım tam tahıllı ekmek pişmemişti içi hamur halde duruyodu. artık (bkz: istanbul halk ekmek) tam tahıllı ve tost ekmeği alıyorum. tavsiye ederim şahane lezzetli.
  • hayatımda iki hafta önce ilk defa uno ekmeği aldım tam bugday açlıktan yedim ama yarısını attım çöpe. yiyince tuhaf bir tat koku geliyordu, düşününce bile kusasım geldi. yemeyin yedirmeyin bu ekmekten.
  • ekmeği aldığın markete fişiyle birlikte geri götürüyorsun ve ya yeni bir paket alıyorsun ya da iade ediyorsun. sonrasında market durumu ilgili firmaya bildiriyor. sorunun çözümü bu kadar basit.
  • ahaha
  • holi şitiniz efendim dedirten tost ekmaaa.
  • kakaolu kekten çok tam buğday veya çavdar ile karışık beyaz ekmeğe benziyor. adamlar belki de diyet yapmakta zorlanan insanlara böyle bir geçiş imkanı sunmuştur? *
hesabın var mı? giriş yap