aynı isimde "up (film)" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
  • rem in davulcular bill berry ayrıldıktan sonra drum machine ile yaptıkları son albümleri- ki iyiki ayrılmış diyesim gelir. kanımca en güzel rem albümüdür.
  • ks. ucus planlama
  • elektrik yuku 2/3 olan ve esi downla beraber en hafif ve boylece en stable quark..
  • nerdeyse tum sozlerini ezbere bildigim, tum gun dinlenesi rem albumu. the apologist, daysleeper, diminished ve parakeet parcalarina taptigim album.
    diminished`in sonunda bi bolum vardir ki insani yer..

i feel great. i lied to save your feelings.
    truth convened, my head smashed through the ceiling.
    i lost an arm, no one harmed, you diplomatically alarmed. i sulked away to lick my thin skin.
    i'm not over you.
    i'm not over you.
    i'm not over you.
  • ks. united pessimists
    (bkz: mac)
  • (ks. unknown project) (bkz: coreshell)
  • mazhar alanson'un 1999 yazında "bu yaz en çok dinledim" dediği albüm. "davulcularının ayrılması hayırlı olmuş" diye de eklemişti*.
  • router üzerinde bir interface in çalışıyor olma durumu.
  • ilk defa grubun* $arki sozlerini inlay card a koduklari ve beni baya sevindirdikleri album. tam gece yanlizba$ina karanlikta dinlebilecek cinsten felsefi, deneysel ve bir okadar da feedback sound lu ho$ bi album. bu albume turne yapmayacaz demi$lerdi grup uyeleri lakin neredeyse bir tek turkiye ye gelmediler butun avrupayi dola$tilar. bi ara bu album walkmanime yapi$mi$ti resmen, kulagimdan indirmezdim mereti. cikali be$ sene oldu, hala ilk aldigim gundeki gibi huzurla kapali gozlerle dinlerim, mutlu olurum.