• (bkz: ups)
  • diğer kargo firmalarının başlığı "x kargo" şeklinde yazılmakta iken neden ups kargonun başlığı sözlükte direkt upse yönlendirilmiş al bana bir merak daha..

edit: merakımı anında gideren suser sisme adama teşekkürlerimi iletirim. benim gibi kendine iş edinenler için açıklama: "adında kargo geçmiyor çünkü yabancı kaynaklı bir şirket. türk şirketlerinin direkt adının içinde kargo kelimesi var."
  • şahsımı telafisi imkansız bir zarara sokan kargo şirketidir.
    şöyle ki; 2017 yılında yurt dışı görevlendirme evrakımı bu kargo şirketi ile ilgili kuruma gönderdim. fakat kargo şirketi evrakı kaybetti ve bu nedenle görevlendirmem iptal oldu. e tabii hukuki süreç başladı bunun üzerine. 2 yıldır herhangi bir sonuç çıkmadı.
    kargo şirketi bir özür mesajı dahi göndermedi.
    ben de uğradığım hak kaybı karşısında hesap soramamanın verdiği acı ile iki yıldır motivasyonunu kaybetmiş bir halde çalışmalarıma devam ediyorum.
  • 24 saat içinde teslim edeceğiz demelerine rağmen, antalya’dan ankara’ya kargoyu 48 saat geçmesine rağmen hala teslim edememiş kargo şirketidir.
  • eskiden filo araçları ve üniformalı çalışanlarıyla güven veren kargo şirketi, şimdilerin en güvensiz kalitesiz kargo şirketi...

geçen gün beklediğim kargom tekel minibüsüyle teslimata geldi, araç hasarlı ve paslı.
    müşteri hizmetleri çok yavaş ve ilgisiz.

müşteri memnuniyeti sıfır.
  • her şehrin ücra köşesinde, kargo eve gelmez de kaçırırsanız alın başınıza belayı. bulamıyorsunuz ki kargoyu.
  • çarşamba günü özdilek internet sitesi çalışanları tarafından kargoya verilen ürünü pazartesi (5 günde) ulaştırmaya çalışan boktan kargo firması. yurtiçi kargoya bok atıyoruz ama adamlar en azından en geç 2 günde gönderi yapıyor.
  • garantiye yollamak için (asus) hazırlanan laptopu arıza kaydından bir gün sonra (salı) teslim alıp toplam 3 gün sonra (perşembe) asus şubesine teslim eden kargo şirketi.
    diğer her şirketin türkiye şubesi gibidir muhtemelen ama bana bu kez bir yamuk yapmadı. iade süresiyle ilgili kayda değer bir şey olursa editlerim.
  • diğer kargo firmalarından gerçekten her şekilde ayrılabilen bir firma. dün öğlen sipariş ettiğim kargom bugün 12 de gelmiş tabii gece geç yatınca uyuyordum telefonun sesine uyandım 4 defa arayıp sms atmış adam helal olsun dedim bu kusuruma karşılık sempatik ve gülecen tavırlar sergiledi üstüne. keske her kargo şirketi böyle olsa
  • ups kargonun telefon numarası olan 0850 255 00 66 telefon numarasından asla kendilerine ulaşılamayan...
    ayrıca 0212 413 22 22 nolu hatlarında da çalışanların asla yerlerinde bulunmadığı kargo firması...
    isteyen müşteri gibi arasın bir takip sorgulamak istesin yada birşey sorsun bakın bakalım bir yere bağlanabiliyor musunuz.
    ayrıca operatöre bağlanmak için 3 e tıkladığında telefon dıt dıt yapıp kapanıyor..
    sevsinler sizin kurumsallığınızı.

bir gönderi yaptık bin pişman olduk
    ups.com.tr den bile sorgulama yapamıyorsun takip numarası yada konşiment no ile sorguladığında gözükmüyor
    "ups.com da sorgulayın ups.com.tr de çıkmaz" diye yanıt alıyorum

madem işlevsiz bir siteniz var neden kurdunuz ups.com.tr yi çok büyük bir soru işareti...
hesabın var mı? giriş yap