şükela:  tümü | bugün
  • vatan partisi genel sekreteri.

devletin, didik didik etmesine rağmen haklarında hiçbir terör suçu bulamadığı ve hatta icat edemediği nuriye ve semih'e "terörist" yakıştırması yapmış.

ispatlamayan müfteridir! hodri meydan...
  • vatan partisi genel sekreteriymişmiş. bu zamana kadar hep chp'ye oy vermiş biri olarak konuşuyorum; bazı konularda vatan partisiyle ortak değerlere sahip olmam gerekirken beni delirtmiş ve vatan partisi'nden neredeyse nefret etmemi sağlamıştır. tam bir kıl kuyruk. şimdi mustafa önsel'i izlemek için ulusal kanal'ı açtığımda gördüm. yemin ediyorum beni faşist yapacaksınız en sonunda. solcular sittin sene, hatta dur, siktin sene uğraşsa birleşemez arkadaş. adamlarda muhalefet olmak o kadar içselleşmiş ki, bazı kişilerle aynı safta olması gereken olaylarda bile muhalefet ediyorlar. saray çalışanından farkınız yok gözümde. yediğiniz bok da tamamen onlara hizmet ediyor.

yavrucum, bak gel derdimi anlatayım:

bugün 9 temmuz 2017. yani, kılıçdaroğlu'nun liderliğinde 23 günlük adalet yürüyüşünün bitip, muhteşem bir kalabalıkla maltepe'de adalet mitinginin yapıldığı gün. çıkmışlar; ramazan mirzaoğlu, mustafa önsel ve bu arkadaş, gürkan demir moderatörlüğünde durmadan cehape aşağı, kılıçdaroğlu yukarı, tam bir akepe ağzıyla eleştirmeler falan. sizden adam olmaz olum. nedenlerini sıralayayım:

1. senin karşındaki en büyük tehlike şu an neredeyse tamamlanmak üzere olan dikta rejimi. bir diktatör tehlikesi var. aç gözünü, hitler uyanıyor. senin tüm enerjini ona harcaman lazım. götün yiyorsa her gün bunların yolsuzluklarından, olmayan diplomadan, faşizan baskılarından, hukuksuzluktan, adaletsizlikten, yandaş medyadan bahsedersin. ama götün yemiyor di mi? gücün ancak muhalefeti eleştirmeye yetiyor, çünkü orada istediğin kadar sıkabilirsin. ben, iktidarı eleştirme cesareti muhalefeti eleştirme cesaretiyle eşit olmayan insanları samimi bulmuyorum arkadaş. sen ne bok dersen de. iktidara kımıl kımıl eleştiri, muhalefete gelince "çaaaaat" diye bir tokat. iktidar zaten olur olmaz ithamlarla, iftiralarla muhalefet diye bir şey bırakmadı, bir de sen vur, aferin. çok vatanseversiniz, gözlerim doluyor gerçekten.

2. muhalefetin en çok desteğe ihtiyaç duyduğu, adalet arayışının tam meyve vereceği zamanda gebze'de adalet yürüyüşçülerinin geçeceği yola gübre dökenlerden hiçbir farkınız yok. resmen bok döküyorsunuz yola. bu adalet arayışı, alooo? chp'yle sidik yarıştırıp iki solcudan oy alacağım diye öyle bir saçmalıyorsunuz ki, sizden olan adamı bile kaçırırsınız bu gidişle. önce sen asıl tehlikeden kurtul, ülke bi düze çıksın, sonra muhalefetin yanlışlarına başlarsın. adam tarihe geçti. siz mal mal konuşun durun. hangi biriniz böyle bir eylem yapıp ardına milyonları aldı? alamaz. çünkü sizin arkanızdan yürüyecek milyonların beyin zarına tüküreyim. alayınız menfaatçi, vicdansız deyyuslarmışsınız, onu anladık. vatanseverseniz, bu heriflerin önünde güçlü bir şekilde dikilebilecek olan insanı desteklersiniz. ana muhalefet chp. %25'in altına düşmeyecek bir kitlesi var. siz zaten %10 barajı kalkmadığı sürece bir nane yapamazsınız. önce kendi görüşüne yakın olan en güçlü partiyi destekleyeceksin, %100 katıl ya da katılma. onu iktidara taşımak için elinden geleni yapacak ve taşıyacaksın. sonra ülke senin görüşüne daha yakın bir çizgide ilerleyecek, gelişecek. o istediğin %10 barajı da kalkacak. sonra kendi borazanını çalarsın. bir taraf "allah" deyip birleşiyor, öbür taraf "milliyetçilik" deyip birleşiyor. siz andavallar hâlâ "biz de inançlıyız efenim, biz de milliyetçiyiz, biz de bu ülkenin çıkarını savunuyoruz." diye konuşur durursun, bir bok da yapamazsın. birleşerek büyümek varken bölünerek küçülmek diye bir tabir vardır. yıllardır sol partiye oy verip de, bir tanesinin iktidarını göremeyip bu tabirin sürekli aklıma gelmesini engelleyemiyorum. deliriyorum. siz getirdiniz bu ülkeyi bu hale. böyle birbirinizle dalaşa dalaşa meydanı kodumun imamlarına bıraktınız, şimdi hep birlikte ceremesini çekiyoruz. aferin!

3. yok efendim hdp varmışmış o yürüyüşte. eee? ben de bir gram sevmiyorum hdp'yi. kılıçdaroğlu "hiçbir bayrak taşımıyoruz, mevcut adaletle derdi olan herkes gelsin, buyursun." demedi mi? dedi. onların da derdi varsa katılacaklar. akepeliler de katıldı, mhpliler de katıldı o yürüyüşe. onlardan değilsin diye n'oldu, geçersiz mi oldu şimdi koca yürüyüş? aq, her şeyi eleştirdik, hallettik, bitti, bir tek hdp'nin o yürüyüşe katılması kaldı di mi? hdp katılınca adaletin olmadığı ve gerçek adaletin gelmesi gerektiği amacı yanıp kül mü oluyor? hadi o zaman ben de şuradan gireyim: chp, vatan partisi, muhalif mhp ve bazı hdpliler referandumda hayır dedi. o zaman hayır demek de mi yanlıştı? kirlendi mi şimdi? asıl amacından saptı mı? o kadar sikimsonik alınganlıklarınız var ki, bu ülkeye zarar verdiğinizin farkında bile değilsiniz. tam da akepenin istediği zararı veriyorsunuz muhalefete. iktidar zaten "bunlar terörist" diye itham ediyor, bir de üstüne siz insanların gözünde bu güzel insanları yavşak hdplilerle aynı çizgiye getiriyorsunuz. siz de akepelisiniz o zaman. alın. benim size edebileceğim en ağır hakaret bu. saray köpekliği yapıyorsunuz.

4. yok efendim bu yürüyüş referandum sonrası yapılmalıymışmış. kılıçdaroğlu nedenini çok güzel açıkladı, dinleseydin keşke. dedi ki: "kirli referandum sonrası toplum çok gergindi, bizim böyle bir yürüyüşe başlamamız evetçiler ve hayırcıları karşı karşı getirip, sayıları birbirine denk iki grubu bir iç çatışmaya kadar götürebilirdi. biz halkımızın zarar görmesini istemiyoruz, o yüzden yapmadık." heh, süper. açığını bulduğunuz muhalefetin, aferin size. bi sizin aklınız çalışıyor zaten. salaklar.

siz böyle gerzeklikler yaptığınız sürece marjinal, aptal bir sol gruplaşma olarak kalacaksınız. bir ara pek sempatik geliyordunuz gözüme. "ooo vatan partisi, çağdaş cengiz, tgb falan süper" diyordum, hemen gidip aldım kitabınızı. şimdi şimdi fark ediyorum, gerçekten sizden bir cacık olmaz. halkın tamamına hitap edemeyen hiçbir parti başarılı olamaz. gidin eve, alt alta 100 kere yazın. unutacak gibi olursanız gidin dövmesini yaptırın.

şu videoları izleyip izleyip kudurun bir de, al:

https://twitter.com/…t_tv/status/883653403041312769
    https://www.youtube.com/…?v=fahgpbax41k&app=desktop
    https://twitter.com/…t_tv/status/882923732192382976
    https://www.youtube.com/watch?v=ztaywmo5c4c

-ben bu adalet yürüşüne katılma-
    -sen gelme ulan ayı.
  • kendisini solcu zannedenleri göstermiştir. ne vatan partisi ne de utku denen bu şahıs solcu değildir. suyu bulandırıp bölüp parçalamak için oradadırlar.
  • şimdi de ahmet şık'ın tutukluluğunu savunma mücadelesine girişmiş vatan partisi genel sekreteri.

tıpkı genel başkanı* gibi güvenilmez bir karaktere benziyor.