1122 entry daha
  • 1 megabit tarifesine aylık 30 lira ödediğim ve diğerlerine göre gayet hesaplı olan iss.
    ttnet teki şikayetlere bakacak olursak gayet iyi. zira 16 aydır kendileriyle birlikteyim ve toplamda 10 kez kopmuştur en fazla, en uzun süreni 1-1,5 saattir. yalnız 1mbps hız yetmez olduğu için iyi bir teklif sunmazlarsa taahhüt bittiğinde superonline'ın akk lı 20 mbps tarifesine geçmeyi düşünüyorum.
  • açık ara türkiye'nin en iyi, en hesaplı internet servis sağlayıcısıdır.
    birbirine yakın fiyatlı tarifleri ttnet ile küçük bir kıyaslama yaparsak:

kotalı tarifeler:
    ttnet: kota: 4gb, hız-8mbps, fiyat:30 tl
    uydunet: kota: 10gb, hız-10mbps, fiyat:29 tl

sınırsız, akk'lı tarifeler:
    ttnet: hız: 8mbps, akk: 50gb, fiyat: 63 tl
    uydunet: hız: 10mbps, akk: 100gb, fiyat:59 tl

sınırsız tarifeler:
    ttnet: hız: 8mbps, fiyat: 119 tl
    uydunet: hız: 10mbps, fiyat: 99 tl

eğer apartmanınızda altyapı varsa, hiç beklemeden almanızı öneririm. özellikle ttnet kazığına oturmaktan bıkanlar için ilaç mahiyetinde. sanırım apartmanın %60ı abone olacağım derse altyapı da getiriyorlar. yanlışım olabilir.
  • bugün itibariyle 1 mbps sınırsız tarifesine 30 tl verirken, +3 lira daha ekleyip 10 mbps sınırsız 50 gb akk li tarifesine geçtiğim canım sağlayıcım. 10 mbps tarifesinin değerlendirmesi yakında.
  • ankara'da bir çökmüş tam çökmüş sağlayıcı. oğlum 10 mbps 50gb akk'li sınırsızı 33 liraya kullandırıyordun, yakıştı mı? müşteri hizmetleri de meşgul çalıyor.
  • müşteri hizmetlerinden tüm sektörlerdeki tüm firmaların ders alması gereken servis sağlayıcısı. şu ana kadar 20 defa aramışımdır (5yıldır kullanıyorum), daha bir kez bile saygısız temsilci, işten anlamayan adam, geleceğiz deyip gelmeyen eleman olmadı.
  • oğlum zaten 10 mbps 50 gb akn sınırsız internet + teledünya televizyona toplam 45 lira gibi bir fiyat ile avrupa standartlarında bi fatura ödüyorduk, gitti bi de 10 lira indirim yaptı 35 liraya düştü.
    bitanesin lan, bitane!
  • evet, teledünya televizyon hizmeti almadan yalnızca internetine abone olamıyorsunuz ama teledünya + uydunet paketi bile yalnızca internet veren tüm şirketlerin tüm tarifelerinden çok daha ucuzdur.
  • 10 mbps hız, 75 gb adil kullanım kotası ile sınırsız internete ilk üç ay ücretsiz sonrasında sabit fiyat 42 liraya 2 yıllığına daha anlaştık. seviyorum lan bu şirketi.
    düzenleme: unutmadan söyleyeyim: bu fiyata teledünya (hd yerli, yabancı kanallar, nat geo, discovery vs) televizyon servisi de dahil.
    kısacası türkiye'nin en hesaplı, en sorunsuz (en azından benim için, 4 yıldır kullanıyorum kayda değer 2-3 arızasını hatırlarım) internet sağlayıcısı. tereddüt etmeden kullanabilirsiniz.
  • imgur ve twitter engellemesini vpn vs. ile uğraşmadan aşmak istiyorsanız "c:\windows\system32\drivers\etc" adresinde bulunan "hosts" dosyasını not defteri ile birlikte açarak belgenin en sonuna

199.16.156.102 twitter.com
    199.16.156.102 www.twitter.com
    185.31.18.193 imgur.com
    185.31.18.193 www.imgur.com
    185.31.18.193 i.imgur.com

satırlarını ekleyebilirsiniz.
  • bu aralar yine google sunucularına hız sınırı koymuş iss. cinnet geçirtecekler
1819 entry daha
hesabın var mı? giriş yap