• damat, belki çoktan postalamıştır.
    adam ortalarda yok.
  • dünyâ semâlarını aşıp, uzaya erişecek ilk türk, halil kayıkçı'dır.

halil kayıkçı, istanbul teknik üniversitesi'nde uzay mühendisliği eğitimi alıyor. halil, virgin'in gerçekleştirdiği çekilişte uzaya gitmeye hak kazandı. ardından nasa’da 60 ülkeden 107 kişi ile 1 haftalık eğitimden geçti. işte, insanın damarlarında asil türk kanı dolaşıyorsa, uzay denilen o tek dişi kalmış canavarı alt etmeyi 1 haftada indıra gandi yaparsın.

son olarak halil kayıkçı, "uzay yolculuğundan korkmuyorum çünkü istanbul’da yaşamak daha tehlikeli bence!" gibi şap şap tokatlanacak bir açıklama yapmış ki, büyük bir milleti üzmüştür. işte nihâyetinde nasa kim, amerika. virgin kim, amerika. uzay kim, amerika. e olacağı bu...
  • kılıçdar'ı yollayabilir miyiz ltf? bak her şey çok güzel olacak.
  • bu arkadaşları 100 km'nin üzerine çıkarıp 5 dk foto filan çektirip geri getirecekler ama şimdiden havalar 1500'e çıkmış.

(bkz: evet tarafından)
  • bu memlekette bunu da yapacak tek bir kişi var. kesin talip olur. ses çıkarmayın gider belki dönmez..
  • beni gönderin ben giderim ama geri dönmem aminiyum. (bkz: swh)
  • kesinlikle bob marley faruk olmalıdır. orayı bilen, tanıyan gerektiğinde oradakilerle rahatça iletişime geçebilecek birisi lazım. hem "ayda sevişenler gibi bir baş yapıtın fikir sahibi hem orada geçirdiği 8 yıl, tecrübeleri yeter.
  • tarkan
  • pek tabi bu kişi galaksiler federasyonu başkanımız olmalıdır, gezegenler arası temaslarda bulunarak dünyanın en güzide ülkesinin sahil kesimlerine gayrimenkul yatırımı çekmek için müslüman uzaylıları teşvik edecektir, ''hedef 2023'' diye 10 senedir işaret edilen gelişme budur, selam ve dua lipa..
hesabın var mı? giriş yap