• tofaş vs mercedes.

önemli not: başlığı ben açmadım, üzerime kalmış.
  • bkz: hakan günday vs dostoyevski
  • biri konserde 3-5 kelime söyler auto-tune ile. diğeri baştan sona canli söyler.yeni nesil ergenleri zıplayarak kandırıp 3-5 küfürle rapçi olduğunu sananlar ile sagopanın kıyaslanması çok büyük bir hata
  • eminem'in piyasadaki yeni ve birbirinin kopyası her bir mumble rapper ile kıyaslanması gibidir, saçmadır.
    tanım: kalitenin ve kazananın baştan belli olduğu bir versus'umsu...
  • biri
    "kardeşim helikopter, pat pat"
    biri
    "yolcular ağırladım ağır ağır revanlarım
    güneştim bir ara yağmur oldum.
    kendi deryalarımda kendimi zorla boğdum."
    başka sözüm yok hakim bey...
  • bence bu başlıktaki karşılaştırmaya ciddi ciddi yorum yapanlar, başlığı açandan daha komik durumda.
  • uzi uziel gal ismli bir teğmen tarafından tasarlanmış ve 1950 yılında üretilmeye başlanmış israil menşeili hafif makineli bir silahtır.

sagopa ise muhtemelen yunanca seni seviyorum anlamına gelen sagapo kelimesinden türetilmiş ve yunus özyavuz tarafından kullanılmakta olan sahne adının ilk kısmıdır. (bkz: sagopa kajmer)

edit: gelen mesajlardan sonra, sagopa ismi gizemli bir mısır piramidinden geliyormuş.
  • sagopa dinleyen insana eğer konusu açılırsa müzik zevklerimizin uyuşmadığını söylerim. uzi dinleyen insanı hayatımdan çıkarırım. zira "kardeşim helikopter" dinleyen adamla benim herhangi bir ortak noktam olamaz. uzi ne la.
  • hahahahahahahahahahahaha
  • üstteki entry'ye istinaden,
    ortada yeni nesil bir şey var ama rapci değil. aslında ne olduğu bile belli değil.
hesabın var mı? giriş yap